Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » 2 szobás albérleti panellakásb...

2 szobás albérleti panellakásból hogy csináljak a babának szobát vagy babasarkot? Ötleteket várok.

Figyelt kérdés
2014. febr. 3. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem értem a kérdést, ha két szoba van akkor az egyikben ti tudtok aludni, a másikban a baba, vagy az egyik a nappali, a másikban pedig ti és a baba. Konkrétabban kérdezz, hogy jobban tudjunk segíteni.
2014. febr. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy szobában alszunk a kisfiúnkkal. A kis szoba lett a hármunk hálója, a nappalit meghagytuk nappalinak. Ha a férjem nagyon fáradt, és nyűgös a fiúnk, akkor kint alszik a nappaliban (ez eddig 2-szer fordult elő a 4 hónap alatt). Nappal a nappaliban van a fiúnk, a hálót tényleg csak alvásra használjuk, illetve pelenkázásra. Mi azért választottuk az egy szobában alvást, mert nekünk kevésbé fárasztó, hogyha megébred a fiúnk, akkor egy karnyújtásnyira van, mintha a lakáson végig kellene mászkálni éjjel.
2014. febr. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Én sem értem mi a gond. Az egyik szobát berendezed a babának, és ennyi.
2014. febr. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is most alakítjuk a gyerekszobát. A nagyszoba a nappali és éjszaka itt alszunk mi, a kis szoba pedig a gyerekszoba, ahova betettünk egy gardrób szekrényt, egy komódot, aminek a teteje pelenkázó asztalként is funkcionálni fog itt lesz a gyerek ágy és van bent egy heverő, ha éjszaka könnyebb lenne fekve szoptatni, vagy ha ne adj Isten betegség miatt a gyerekkel kellene éjszakázni.
2014. febr. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A nagyszoba a háló szoba a kis szoba pedig a nappali nálunk.De nem tudom hogyan alakítsuk ki hogy hol legyen a pici.Velünk legyen egy szobában vagy legyen neki külön szoba.
2014. febr. 3. 10:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Ahány anya, annyi féle válasz lesz rá, hogy miért jó a gyerekkel egy szobában aludni, vagy miért jó külön szobában.

Mi azért döntöttünk a külön szoba mellett, mert így megszokja, hogy az az ő szobája (nem jó ha az sem ha teljesen steril zajtól mentes, mert az a későbbiekben még visszaüt), apa is nyugodtan tud aludni éjszakánként, hiszen neki dolgoznia kell. Valamint a nagy szobába nem fért volna be a rácsos ágy én pedig nem vagyok híve annak, hogy a gyerek a szülők között aludjon.

2014. febr. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 SMILE'S ***** válasza:
100%

Mi másfél szobás lakásban laktunk és a kisszoba volt a hálószoba, a nagy a nappali.

A nappaliban aludt mind a két gyerkőcöm születésüktől kezdve.


Most 3 szobás+nappali a ház, mégis velünk alszik a pici.


Saját tapasztalatom az, hogy jobb volt, amikor külön szobában voltak.


Nem lehet azt mondani, hogy ez a jobb, vagy az, nálunk a különszoba sokkal jobb megoldás volt, így 17 hónap után (ennyi idős a kicsi) maximálisan azt mondom.

2014. febr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!