Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicánk panellakásból kertes...

Cicánk panellakásból kertes házba költözik. Maga a költözés hogyan történjen?

Figyelt kérdés
Először a cica, utána a bútorok, egyebek, előre vigyem ki a házba a cicát, vagy csak költözéskor, vagy először a bútorok, meg minden más és később költözzön a cica?
2008. okt. 11. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
a cica veletek menjen, ha már ti is ott vagytok. jobb, ha előbb ott vannak az ismerős dolgok.
2008. okt. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkébb cicával együtt mennyél, mert ha hamarabb ott lesz, nem tudja mi történt, hogy nem vagy vele, nekem is volt hasonló helyzet, együtt költöztünk kertesbe, 2-3 napig hagyd még ben a cicust az uj környezetbe, majd utána szépen szokasd a kerthez, imádni fogja !
2008. okt. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kicsit kevés a 2-3 nap után kirakni a kertbe, ahogy az elöttem válaszoló irta. Dokitól kérdeztem meg, hogy megszokja e az új helyet, és a lakásból a kertbe variációs a lakásos cica, és azt mondta, hogy igen, de elöször kell 1-2 hét mire az új lakást megszokja, majd még hetek kérdése, hogy tájékozódni tudjon a kertben is. Kölyöknél (1éves korig) elég tud lenni a pár nap szoktatás, de idősebb cica már nehezebben tud tűjékozódni ha kitárul elötte a világ.
2008. okt. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! állatpatikában kapható feromon-spray, ezt a bútorokra, stb. kell fújni, és így nem lesz stresszes, ugyanis a cicák a pofijukat (a bajusznál) azért dörgölik mindenbe, mert megjelölik, és így a saját feromonjukat "teszik" rá. ez a spray ebben segít, olyan lesz, mintha régóta a közelében lett volna, legalábbis megnyugtatja.
2008. nov. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!