Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen leesésgátlót használtok...

Milyen leesésgátlót használtok? És mikortól altatjátok már nem a rácsoságyban, vagy rácsok nélkül a gyereket?

Figyelt kérdés

Nekünk 90*200-as ágyunk van, erre szeretnék leesésgátlót. Nem tudom ilyen mérethez is van-e egyáltalán,majd nézelődök a neten :) De tapasztaltok érdekelnének, van pl olyan ami hálós a matrac alá hajthatós stb. Szóval ebből is van több féle.

Mikortól használjátok a rendes ágyat és nem a rácsosat?

Én 2 év körül gondoltam.



2014. febr. 24. 12:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Lehet egy sima fa léccel is meg lehet oldani nem? Végülis tömör fa ágykeretről van szó.
2014. febr. 24. 12:35
 2/5 anonim ***** válasza:
2évesn raktuk át a rácsos ágyból. Úgy is megoldható, hogy felszegeltek 1 vagy 2 lécet keresztbe leesésgátlónak. Estére pedig teszel a léc mellé egy összegöngyölt plédet vagy törölközőt, hogy ne legyen kemény, ha a fejével neki koccanna. Aztán mikor már nagyobb, akkor könnyen le lehet venni.
2014. febr. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gabszem ***** válasza:
19 hósan szedtük le a rácsoságy egyik felét és a férjem odacsavarozott egy deszkát , az a leesésgátló. :) rá van terítve egy pléd, nem éles vagy ilyesmi. teljesen tökéletes. Mivel ez az ágy csak 115x70-es így most már lassan veszünk gyerekágyat leesésgátlóval. Most 2 éves a kislányom.
2014. febr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Két és negyed évesen került át a lányunk nagy ágyra. Nem volt odatéve semmi, sosem esett le. Nekem ez eléggé üzleti húzásnak tűnik, ez a leesésgátlós ágy.
2014. febr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, lehet inkább valami léc lesz és házilag lesz megcsinálva, mert a 90*200-as ágyhoz nem kapok normális méretű leesésgátlót. Pl az IKEÁs leesésgátló 90cm hosszú, az elég rövid, kettő meg sok lenne, mert akkor 20cm hely lenne bemászni szerintem egy picit több kéne.
2014. febr. 24. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!