Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Rácsoságyban egyedül elalvó...

Rácsoságyban egyedül elalvó gyermeked rácsos ágy után hogy aludt?

Figyelt kérdés
18 hós kislányom ágyából kivettünk 3 rácsot. Délbe letettem, kijöttem. Eddig szépen elaludt kb 2,5 órát. Most hallottam hogy a szekrényt nyitogatta, pakolt. Bementem, lefektettem, újra felkelt. 3.-jára elaludt, 40 perc után felébredt, egyből ki is jött, hiáva tettwm vissza, ott is maradtam nem akart ugy aludni. Eddig okyan szépen aludt, este is 11 órát szó nélkül. Ha kijön felveri a tesót ha bemegyek nem alszik és én se tudok semmit csinálni.
2012. márc. 21. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg fogja szokni, hagyj neki időt. 1-2 hét és visszaáll minden a régi kerékvágásba. Egyébként én a kiságy után rendes, leesésgátlós gyerekágyat vettem neki. A kiságyból nem vettem ki a rácsot, hanem egyből a másik ágyba raktam át. A fiacskám is kijárkált kb. 1 hétig, aztán leszokott róla.
2012. márc. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pár hétig mellé feküdtem amíg elaludt. Megszokta és nem volt probléma.
2012. márc. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először mi is a rácsot szedtük ki (2-3-at hogy kiférjen). Persze sokszor kijött, de visszatereltem. Egy szobában vannak a kistesóval.

Délután volt hogy a kiságyban sem aludt, nem befolyásolta így a rács levétel az alvását. De bevezettem, hogy délután nem jöhet ki a szobájából ha alszik, ha nem. Este pedig a mai napig visszaterelem párszor, pedig már csak leesésgátló van az ágyán. Meg fogja szokni.

Én nem aludtam mellette, mindenki a saját ágyában alszik. Ha nem akar aludni, hát ne aludjon, úgysem tudsz mit csinálni, de akkor a szóbából nem jöhet ki pl. Vagy csak az ágyában lehet, ott azt csinál amit akar csöndben, és ha vége a pihenő időnek, kijöhet.

Kitartás, légy következetes és megszokja. :)

2012. márc. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az éjszaka rendben volt, este letettem egyből elaludt pedig a nagyobb még ott tvzett. Eddig ilyen sose volt most kaptak tv-t.(nem is lesz, a kicsit nem akarom tvhez szoktatni elalvás előtt főleg mert a nagy scooby doot néz lefekvés előtt). A déli alvást még gyakoroljuk. :-)
2012. márc. 22. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!