Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ti mikor kezdtétek el illetve...

Ti mikor kezdtétek el illetve fejeztétek be a babaszoba berendezését?

Figyelt kérdés
olyanra gondolok inkább hogy első baba, vagy A-Zig meg kellett venni mindent. mikor vettétek meg az első bútort és fejeztétek be úgy hogy ágy neműk is meg voltak?
2014. febr. 25. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
24 hetesen vettük meg a babakocsit, 26 hetesen az ágyat. A ruhákat apránként, de kb a 35. hétre minden meg volt. Az ágyat illetve a szobát 37 hetesen rendeztük be ágyneművel, baldachinnal mindennel, innentől kezdve letakarva várta a lakót.
2014. febr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36 hetesen rendeltük meg a babakocsit. A babaszoba bútorokat 38 hetesen, akkor összeszereltük a szekrények nagy részét az ágyat a párom rakta össze amíg a kórházban voltunk.
2014. febr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20. héten rendeltük meg a bababútor szettet, erre 2 hónapot kell várnunk. Közben lesz festés, parkettázás. 30. hétre végezni szeretnénk vele.
2014. febr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kb 27 hetesen vettünk ágyat, bútort. Az eladó még nem költözött ki, így kb 36 hetes leszek, amikor a nappalit és a gyerekszobát felássuk, a köztes falat leverjük, lebetonozzuk, majd utána parkettázzuk, és utána lesz ténylegesen berendezve. Ha mákom van, előbb lesz kész, mint ahogy megszülök.


Ha nem, akkor kibélelünk egy fiókot, vagy kempingágy...vagy valamit improvizálunk.

2014. febr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

10 hetesen vettünk babakocsit (használtan,kihagyhatatlan volt)

Közeben elkezdtem ruhákat is venni.Abból már megvan minden,most 27 hetes terhes vagyok.

A babaszoba festését 16 hetesen csináltam a ház többi részével együtt,kb 2 hét volt,mire elkészültem mindennel.

A kiságyat kaptuk egyedül 22 hetesen,bútort külön nem kellett venni,egy régebbi bútort újítottunk fel neki.Pelenkázót 25 hetesen vettünk.

Úgy tervezem,hogy minden meglesz a 30.hétig a babának és lassan én is elkezdem megvenni a kórházi és utána használatos dolgokat(pl betétek,2.papucs stb)

Ágyneműt édesanyám fog varrni,nemrég adtam neki oda az anyagot.

2014. febr. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát amiket leírtatok ,én nem merném ilyen korán megvenni a cuccokat,pedig nem vagyok babonás...mikor megtudtam h terges vagyok a 12. Héten vettem pár bodyt,aztán ahogy telt az idő ruhákat apránként,de ilyen nagy dolgokat h babakocsi kiságy babaszoba...mindent az utolsó hetekben,illetve az ágyneműt akkor mikor hazamentünk akkor húztam fel...persze a szekrenybe minden be volt pakolva,de ennyire előre en nem vettem meg a cuccokat..pláne h a 36. Hétig fiú volt a babám,aztán meg lány lett a 36. Héten,de végül tényleg kislány lett :-) a babakádat és a tobbi ilyesmit azokat apa vette meg amíg én kórházban voltam :-) szval én a ruhákon kívül nagyon mást nem vennék a 36 . hétig az tuti,a második gyerekem 35 hétre született szóval nála már szinte minden megvolt,megmaradt az előzőről,de mivel ő meg fiú lett így volt ami nem lehetett rózsaszín neki :-) így azokat utána vettük meg és nem késtünk el semmivel sem :-)
2014. márc. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első három hónap elmúlását szerintem érdemes megvárni, aztán lelkesedéstől is függ, mikor érzed úgy, hogy elkezdesz vásárolni. Nagy dolgokat, mint festés, bútorok, érdemes minél korábban, hogy a káros anyagok, szagok kiszellőzzenek. Mi nem akartunk 5 évente változtatni a stíluson, ahogy nő a gyerek, ezért nem festettünk extra, hanem inkább képeket kapott a falra. Szülésig gyakorlatilag minden megvolt és jól tettük, mert szülés után a gyerek és az új szituáció miatt nehéz beiktatni a vásárlást.
2014. márc. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!