Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Hol találhatok ilyen fluoreszk...

Hol találhatok ilyen fluoreszkáló/foszforeszkáló, fénynél tölthető alvós babát, vagy valamit amivel aludni lehet?

Figyelt kérdés
Hiába írom a keresőbe, nem találok semmit, csak falra ragasztható dolgokat. Nekem is volt kiskoromban három is, anyu mindig feltöltötte a kis bábukat (kb. 10 cm magas lehetett) a lámpánál, és azokkal aludtam. Lehet még ilyet kapni valahol? Köszi a segítséget előre is!
2014. márc. 29. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a sötétben fluoreszkáló párnákat ismerem. Kisfiamnak van egy hagyományos négyszögletes, alvó maci van rajta felirattal, meg egy hold alakú; szereti őket. Babát ugyan nem találtam, de macit és majmocskát igen:

[link]

[link]

2014. márc. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, ez is jobb, mint a falra ragasztható! :)
2014. márc. 30. 15:26
 3/3 anonim válasza:
Szia, en pont ilyet keresek a kisfiamnak! Nekem is volt régen egy kis maci figura olyan gumi anyagbol ami Foszforeszkált!!! Sikerült végül valahol találni???! En mar arra is gondoltam keresek olyan régit kifertőtlenitem es kész!! Szólj ha talatal engem is erdekelne! Szép. Napot
2015. szept. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!