Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ötleteket kérek! HOgyan...

Ötleteket kérek! HOgyan tehetnék fel dolgokat (pl. foszforeszkáló csillagokat) festett falra úgy, h később levehető legyen, ne hagyjon foltot, stb?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 30. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyurma ragasztóval, illetve lehet kapni olyan ragasztószalagot aminek mindkét oldala ragasztós.
2009. ápr. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bevált a cellux. Egy hosszabb csík végét az elejéhez ragasztom, így egy gyűrűt kapok. Ezt ellapítva ragasztom a papírra, aztán rányomom a falra. Olyan mint a kétoldali ragasztó csak nyom nélkül lejön és nem olyan drága.
2009. ápr. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A kétoldalú ragasztó járt gyárilag is hozzá, de szedi le a festést. A gyurmaragaccsal meg az a baj, h nyomot hagy.

A celluxos megoldás mennyire tartós??

2009. ápr. 30. 21:28
 4/6 anonim ***** válasza:

a blu-tech (a ragacs) nem hagy nyomot..de nem kéket, hanem fehéret kell venni.

az én plafonom tele van csillagokkal, és azzal tettem fel őket, semmi baj nincs vele.. (ajánlom, hogy rakj ki pár fontosabb csillagképet [pl göncölszekér] a gyerkőcnek, az én szobámban is így van..ettől tanulhat a gyerek, érdekessé teheti számára ezt a témát : D)

egyébként pedig..mire a gyerek akkora lesz, hogy cikinek számítanak a csillagocskák, addigra úgyis át kell festeni a szobát, már csak egészségügyi szempontból is.

a kétoldali ragasztó sem rossz, de úgy ragaszd a falra, hogy előtte ráteszed pl a nadrágodra, hogy a falra már ne tapadjon nagyon, épp csak annyira, amennyire kell, és hogy ne szedje le a festéket.

2009. ápr. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én a falra szeretném, ami bordó. Remélem ott sem hagy nyomot.Köszi
2009. máj. 2. 10:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk évek óta celluxal van felrakva egy-két poszter. Persze előbb-utóbb elöregszik, de nem bonyolult kicserélni.
2009. máj. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!