Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Szerintetek fontos, hogy az...

Szerintetek fontos, hogy az ikrek kiságya egymás mellett legyen?

Figyelt kérdés
Jobban el tudnám rendezni úgy a babaszobát, ha a kiságyak "szeparálva" lennének, tehát pl. a pelenkázó két oldalán. Viszont nem tudom mennyire van igényük a babáknak arra, hogy érezzék egymás közelségét, hallják egymás szuszogását, mégiscsak együtt vannak 9 hónapon át :) Lehet jobb lenne, ha egymás mellett lennének az ágyak? Szerintetek?
2014. máj. 27. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Nemhogy egymás mellé, hanem egy ágyba tenném a piciket, ha megoldható. Légzésfigyelő van mobil, akár pelenkára csiptethető fajta, egymásra meg csak nem fekszenek.
2014. máj. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én is ugy csinálnám ahogy az egyes mondja! egy pár ismerősöm is külön tették az ikreiket, aztán nem maradtak a babák és amikor egy ágyba tették őket, akkor nyugodtak voltak
2014. máj. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igazából hármasikrekről van szó, úgyhogy nem tudom meddig férnének el egy ágyban, akármilyen picik is lesznek... :) De akkor mindenképp minimum egymás melletti ágyakban gondolkodom.
2014. máj. 27. 17:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Kepzeld magad a helyukbe. Eddig a te pocakodban osszebujva. Milyen nagy szukseguk lesz egymasra ha kibujnak :)
2014. máj. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem ikreim vannak és szerintem egy kicsit túl van ez misztifikálva, hogy szükségün van egymásra kint is. Biztos van ellenpélda is, de az enyémel simán elvoltak 2 hónapig úgy, hogy nem is látták egymást a gyerekágyból, egymás mögött hosszában, persze nepközben egymás mellet voltak és a npaközbeni alvások is úgy történtek, hogy egymás mellett aludtak. 2 hónapos koruktól L alakban votl az ágy és egyik feje és másik lába "ért"össze. Majd 11 hónaposak voltak, amikor egyikük megfordult és onnak kezdve a fejük ér össze.
2014. máj. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ikreim vannak.Mi is egy agyban kezdtuk,de par nap utan rajottem,hogy mindenki nyugodtabban alszik,ha a masik nem zavarja.L-alakban vannak az agyak es koztuk,az L-alak sarkaban a pelenkazo.Most mar 8honaposak,ugyhogy at tudnak kukucskalni egymashos es hidd el,a masik szuszogasat igy is halljak.
2014. máj. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát asszem mindent az fog eldönteni hogy hogyan lesz élhető a szoba, mert azért 3 kiságyat (plusz pelenkázó, szekrény, egy fotel) elhelyezni 12 m2-en elég nagy kihívás :))
2014. máj. 31. 09:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is ikreket várok. A babaszobában az ágyakat nem egymás mellé rakom de úgy hogy akár láthatják is egymást. Aztán majd ha megszületnek lehet egy ágyba rakom őket, majd kiderül, hogy bírják külön.
2014. máj. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A mi ikreink (1,5 évesek) mindig egy szobában, de külön ágyba aludtak, nem teljesen egymás mellett, de közel. Sose volt baj az alvással. Egyedül nem tudnak elaludni - vagy nem akarnak, de együtt semmi probléma nincs. 10 másodperc nyávogás, hogy aludni kell, kicsit dünnyögnek egymásnak, aztán alvás van. Szóval szerintem bőven elég, ha egy szobában vannak, nekünk nagyon bejött a dolog
2014. júl. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!