Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mennyiért lehet eladni egy 4...

Mennyiért lehet eladni egy 4 részes babaágynemű huzat szettet, baldachin vassal együtt?

Figyelt kérdés

Eladásra szántam a kérdésemben szereplő babaágynemű huzat szettünket, de fogalmam sincs mennyi lenne a reális ára, amivel mindkét fél "jól jár". Kiságyba való párna és paplanhuzat, jó vastag és széles rácsvédő, szép masnis baldachinfüggöny és tartó vas képezi a szettet. Megkímélt, újszerű állapotban van. Egyedül a paplanhuzatot és a racsvedot használtuk pár hónap ig, a függönyt a tartó vassal együtt csak egy hónapig, a párnahuzat csak ki lett mosva. Fillikid márkájú, szóval nem gagyi. Sajnos nem tudom az eredeti árát, mert ajándékba kaptuk. Meg azt sem, hogy milyen árban lehet kapni ehhez hasonló szettet.

Köszönet mindenkinek, aki tud mondani egy reális árat. :)


2014. júl. 15. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:

4-6ezer forint.

Én legalább is bababörzén használtan ennyiért vettem a 4 részes szettet. 4000ért, darabja volt ezer..

2014. júl. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
4-5 ezer
2014. júl. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!