Kuckót ajándékba, hol?

Figyelt kérdés

Nagyon szeret a kislányom kuckót építeni, elbújni, arra gondoltam, hogy meglepem őt valami csodaszép, hercegnős kis felépíthető kuckóval, de csak nejlon sátrakat láttam eddig az üzletekben.

Tud esetleg valaki tanácsot adni, hol tudnék egy kis igényes, szép kuckószerűséget venni a lányomnak, amit akár maga is felépíthet?



2014. aug. 21. 08:22
 1/6 A kérdező kommentje:

Azt még hozzátenném, hogy egy panellakás gyerekszobájába lenne, tehát nem valami óriási házikóra gondoltam :)

Ha meguntja, elcsomagoljuk és befér akár az ágy alá is, valami ilyesmire.

2014. aug. 21. 08:25
 2/6 anonim ***** válasza:

esetleg vmi ilyen? [link] (bár jó húzós egy áruk van)


csinálhattok saját kezűleg is vmit, szerintem jó móka:

[link]


[link]

2014. aug. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, gyönyörűek, de tényleg nagyon drágák. Bárcsak olyan ügyes lennék, hogy ilyen jópofa házikókat készítsek, de sajnos semmi kézügyességem nincs.
2014. aug. 21. 08:42
 4/6 anonim ***** válasza:
2014. aug. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szuper jó!
2014. aug. 21. 10:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Kiskoromban és is nagyon szerettem ilyen kuckókat, bunkereket építeni, de volt ilyen összerakható házikóm is. Az előbbit sokkal jobban szerettem, mert az én formálhattam, alakíthattam kedvem szerint (ráadásul sötétebb is volt, ami számomra előny volt). Szerintem nagyobb élmény, ha ő csinálja saját magának... Esetleg néhány nagyobbacska kartondobozt ha beszerzel, annak biztosan örülni. (Nem lebeszélés, csak másik nézőpont.)

Remélem azért segítettem egy kicsit...

2014. aug. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!