Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Hol tudom a legjobb áron...

Hol tudom a legjobb áron megvenni: Abc design 3tec, fekete-fehéret? Lányomnak lesz ajándékba.

Figyelt kérdés
2014. júl. 25. 08:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Új vagy használt?

Biztos hogy a 3TECet akarjátok megvenni?

(Kicsik a kerekei, nagyon sokszor elakad, baromi nehéz, nehéz irányítani és őrült kicsi a bevásárló kosara).

2014. júl. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy újonnan Magyarországon csak a Brendon forgalmazza. Használtan meg keresgélni kell.
2014. júl. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ezt nézte ki a lányom. Mindenképpen újat szeretnék neki.


1.válaszoló: Mmilyet ajánlanál helyette?


A két féle tolókar es jol állítható hossz(nagyon magas a párja es a pici kocsikhoz gornyednie kellene), osszecsukhatósag, travel funkció (remelem jol irom). Főként ezek miatt választotta. Nem akart nagyon szineset se.


Ajánlást elfogadom azivesen es vásárlás előtt megmutatom neki, hogy lassa.

2014. júl. 25. 11:54
 4/4 anonim ***** válasza:

A márka tökéletes az ABC Design babakocsik átlagban nagyon jó minőségűek. De én inkább a Cobrát ajánlanám :

[link]

ezt is lehet kapni fekete-fehér színben és a tolókar is magasra állítható, travel system rendszerű szintén mint a 3TEC (Maxi Cosi, ABC Design vagy Römer Baby Safe hordozó csatlakoztatható hozzá).

Emellett könnyű, egy kézzel is könnyen irányítható, hatalmas a bevásárlókosara, nagyok a kerekei így bármilyen terepviszonyhoz jól alkalmazkodik.

2014. júl. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!