Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Adamo hintához kell a keresztr...

Adamo hintához kell a keresztrúd és a rugó?

Figyelt kérdés

Szeretnék rendelni a kicsimnek, elég drágának találom (14.900), viszont ehhez még kell hintakampó (590), ajánlanak hozzá rugót (2.900), ráadásul úgy hirdetik, hogy a hinta keresztrúddal 16.900 Ft.

Tehát ha mindent megrendelek, több mint 20.000 Ft a hinta.


Valóban kell hozzá rugó és keresztrúd?


Köszönöm előre is a válaszokat.



2014. aug. 22. 16:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Rugónk nincs, így arról nem tudok nyilatkozni, de a keresztrudasba sokkal kényelmesebb betenni a babát. Mindkét verziót próbáltuk, a keresztrudat megéri megvenni.
2014. aug. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
máshonnan is lehet rendelni ilyen hintát, olcsóbban. A keresztrúd neked kényelmes, rugó jó ha van.
2014. aug. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a rugó nem feltétlenül kell,annyi,hogy ha nincs,akkor hintázás közben van hangja annak ahogy a két fém súrlódik egymáshoz,de nem vészes.

A keresztrúd viszont jó dolog szerintem.

2014. aug. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Megrendeltem egy csodaszép hintát keresztrúddal, rugóval és egy kampóval közel 22 ezret fizettem. Elég durva, de remélem jó lesz a kicsimnek.
2014. aug. 27. 21:50
 5/5 anonim ***** válasza:
mi nagyon szeretjük,2 éves és még mindig naponta használja.
2014. aug. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!