Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mit gondoltok erről az Ikeás...

Mit gondoltok erről az Ikeás bútorkombinációról?

Figyelt kérdés

Babaágy: [link]

Gardrób:

[link]

Szekrény:

[link]

és ehhez a pelenkázó elem.

Nagyon gagyi minőség szerintetek?


2014. okt. 25. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem gagyi, mi is néztük ezt csak zöldben :) Nekem tetszik.
2014. okt. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem nagyon jó bútorok :)
2014. okt. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik,csak nem venném meg fehérbe.

Ha a gyerkőc nagyobb lesz és szeret majd rajzolni,tuti hogy az első dolga szekrény rajzolása lesz.

Tapasztalat. :D

2014. okt. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fehéret én sem vennék.
2014. okt. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem vennék ennyire gyerekes bútort, meg amúgy is kevés fér bele.

Az ágy ok, mert nyilván nem egy francia ágy lesz az első ágya :) de nálunk szuper volt egy komód, arra egy pelenkázó feltét, a komód rendes bútor volt, csak előrrébb húzva, de a feltét a falhoz rögzítve. ilyeneket láthatsz a neten sokat, de lehet ikeás komóddal is. Szekrénynek pl tök jó a Pax szekrény, legalább fér is bele cucc. Hidd el lesz bőven, majd mikor növi ki a ruhákat, meg veszed a nagyobb méreteket netán kapjátok.

Szépek ezek a bútorok, de a fehér nem praktikus szín.

2014. okt. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ágynál nézzétek meg h a racs alatt van e akkora res hogy pakolni lehessen az ágy alá!!! a mi ágyunk is ikeás Es valami nagyon okos úgy tervezte meg hogy még csak véletlenül se lehessen egy dobozt vagy akar csak egy csomag pelenkat eldugni ala legalabb addig mig le nem engedjuk a fekvo reszt. sőt a porszivó csöve epp hogy befer ala. nagyon hely pazarlo. a tobbi elem szerintem ok.
2014. okt. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az Ikeas dolgok jo minoseguek. Bar feherben en sem vennem meg.
2014. okt. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én sem támogatnám a fehéret. Szekrényből pedig szerintem is jobb lenne egy "felnőttesebb" alacsony komód, amibe belepakolsz, az még később is jó lesz, tudjátok használni. A kiságy és esetleg a pelenkázó, az teljesen belefér.

A gardrób egyébként szerintem meg sem telne, mert egy babának nincs akasztós ruhája, hacsak nem vagy annyira pedáns és időmilliomos, hogy mindig kivasald neki a ruháit, és mindegyiket fogasra akaszd, és elrendezd.

2014. nov. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!