Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » 30. hetben vagyok nemsoka...

30. hetben vagyok nemsoka megszuletik a kisfiam, de nem tudom, hogy alljak neki a szoba berendezesehez?! Tudtok kuldeni esetleg kepet, Ti, hogyan rendeztetek be?

Figyelt kérdés

2014. nov. 18. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
2014. nov. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ezeket a szempontokat vedd figyelembe:

- a kiságyban ha felkel, közvetlenül ne vakítsa a nap, pl ne legyen az ágy ablak alatt, mert nyáron ha korán világosodik, hamar fel fog kelni.

- legyen a szobában egy heverő, ha befér, mégjobb ha kihúzható...jól fog jönni neked.

- legyen egy kis szemetes kuka a pelusozó mellett ne kelljen vele kirohangálni. nekem külön szennyes kosár is van mellette.

- olyan kiságyat válassz, ami alá lehet pakolni...a mienknek egy zárt rács az alja, leér a földik, semmit se lehet alá pakolni, rém praktikátlan.

- a pelenkázó legyen az ablakhoz közel ahol világos van.

- egy olcsóbb szőnyeget érdemes beszerezni amin majd tud játszani, de össze vissza bukja majd ne legyen túl drága.

2014. nov. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!!
2014. nov. 18. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!