Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Trükköket kérnék egy 16 éves...

Trükköket kérnék egy 16 éves lány szobájának berendezéséhez?

Figyelt kérdés

Most költöztünk és vettünk már bútorokat: íróasztal amit a következő linkeben látható polchoz kell hozzákapcsolni: [link]

Ez lenne a polc (elvileg térelválasztó) ebből van 2 egyikhez az íróasztal a másikat meg szeretnám térelválasztónak használni: [link]


van egy ágy aminek van kihúzható ágynemütartója ami fehár meg van benne barna szín is meg van egy ugyan ilyan színekből összeállított ruhásszekrényem is.


A kérdésem az lenne h h tudnám úgy berendezni h egy kicsit különleges legyen a szobám szóval nem úgy h a bútorok a falak mentén vannak mert az szerintem túl unalmas. Mivel a szoba elég nagy arra gondoltam h lehetne az egyik polcot térelválasztónak használni és a szekrénnyel szemben lehetne mintha lenne egy kis "gardród" rész. Ilyen és hasonló praktikus megoldásokat kérnék...



2012. ápr. 28. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:
A youtube keresőjébe írd be, hogy room tours. Onnan aztán mazsolázhatsz, hogyan nézhet ki egy tini szoba.
2012. ápr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*tour
2012. ápr. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van egy [link] lakberendező, amivel jót lehet játszadozni, és megnézni, h. hogyan férnek el a bútoraid.


A térelválasztás is jó ötlet, de csak akkor, ha a szoba kellően világos marad.


Mindenképp legyen 1-2 képed, FALISZŐNYEGed, kerámiád a falon, mert a csupasz falak nem túl szépek.


Figyelj a függönyre, SÖTÉTÍTŐre, egy nemes anyagért nem kár a pénz, és évekre meghatározza a szobád arculatát.


Polcokon ne tárolj túl sok kacatot, mert hülyén néz ki.


Egy RUHÁSSZEKRÉNY szerintem már most is kevés Neked, tehát ha van hely, még legalább egyet szerezz be. Még akkor is, ha van egy gardrób rész, akkor is.


Hiányolom, h. az íróasztalnak nincs fiókos része, tehát valami kis KOMÓDFÉLE sem ártana.


Meg én olyan vagyok, h. szeretek tespedni, tehát nekem a szoba nem ér semmit egy nagy FOTEL nélkül.


Remélem, sikerül jól berendezni a szobád! Jó tervezgetést.

2012. ápr. 29. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!