Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ti honnan rendeltétek/vettétek...

Ti honnan rendeltétek/vettétek a bababútorokat és a kiegészítőket?

Figyelt kérdés
2014. dec. 2. 14:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elefáni bababoltból. Mindent egyszerre. Webáruházból rendeltük, házhoz hozták pontosan, lista szerint, mi összeraktuk a bútorokat, kipakoltuk a babacuccokat és kész is volt :)
2014. dec. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi,megnézem.:-)
2014. dec. 2. 14:54
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi a kikában vettük meg anno (nászajándékba kaptunk oda vásárlási utalványt). A faktum bútorgyár termékeit vettük, kiságyat, pelenkázót, egy sarokszekrényt és egy polcot. Azért ezt, mert ez több darabbal bővíthető.
2014. dec. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi a Bergonba mentünk. Ócó, kici, lengyel.
2014. dec. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi Faktumot vettünk, igaz nekünk egy kiságy a bababútor meg egy Ikeás komód :-) de a kiságy nagyon szupi, átalakítható kisheverővé.
2014. dec. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi is Faktumot vettünk, egyenesen a Faktum bútorboltból. Kiságyat, pelenkázót, ruhás szekrényt. A lepedőt, baba takarót, hálózsákot , baldachint, szopipárnát a szopiparna.hu- ról.
2014. dec. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy az Elefániban/Minimanóban a faktum bútorait adják. Azt hittem, ráraknak egy kicsit az árra, de kértünk közvetlenül a Faktumtól is és meglepő módon ugyanannyiba került a Minimanónál (elefánit nem tudom), szóval végül a Minimanónál rendeltük. Nagyon segítőkészek pedig variáltam ám sokat.
2014. dec. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A Kangaboo v. a Brendon a pontok miatt,a bútorokat,a többit a Mamas&Papas-nál.
2014. dec. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ágyat (később ugyanabból a sorozatból a nagyobbat is), pelenkázót, szekrényt az Ikeában vettük, a többi babaszobába valót a Brendonban és az Elefániban.
2014. dec. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szintén Faktumot, vadiúj állapotban vaterán. (3 éves kisgyerek újat kért, autósat... :-) de így sem értem, hogy maradt ilyen sértetlen náluk... egy fogacskanyom nem volt a kiságy szélén, egy karc sem a szekrényeken!) Féláron. Egy komplett falat meg plafonig beépíttettünk szekrénnyel, semleges (fa) színben, derűs tiritarka, nagy (később ugye lecserélhető) fogantyúkkal. Azóta is áldom az eszem, mert szekrényhelyből ugye sohasem elég. :)))
2014. dec. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!