Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Hol lehet nagyon olcsó bababút...

Hol lehet nagyon olcsó bababútorokat venni? Kiságy, pelenkázó, babakocsi stb.

Figyelt kérdés
légyszi linkeljetek honlapokat vagy bármit ahol olcsón tudok bababútorokat venni

#bababútorok
2013. szept. 3. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Szerintem ennél olcsóbban csak használtat kapsz.

2013. szept. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kiságyat mi ikeában vettük, 10e volt,már a 2.gyerek használja,semmi baja.

Babakocsit használtan vettünk,és jobban megéri egy jó minőségűt használtan venni,mint egy olcsó újonnan,mert azok nem olyan strapabíróak.nekünk peg perego venezia van,előttem 2 gyerek használta,most nekem is a 2.gyűri és kifogástalan az állapota!

pelenkázót én csak lapot vettem,lehet olyat kapni 2-3ezer ft-ért amit rá lehet tenni a kiságyra,szerintem tökéletes.

2013. szept. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi ikeabol rendeztuk be a babaszobat, mindennel egyutt kb 60e ftot koltottunk. Ruhakat turkaloban erdemes venni.

Babakocsival nekunk szerencsenk volt, azt kaptunk hasznaltat ajandekba...

2013. szept. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vatera.hu

Kiságyunk.babakocsink,pelenkázónk,mellszívónk,sok játék..stb mind onnan van

Kiságy : 1500 ft ,babakocsi 5000 ft,pelenkázó 7000 ft + apróságok

Nézz körül ott...van aki vadi új dolgokat árul 1 forintról..lehet hogy egy komódot,stb is megkaparinthatsz...

2013. szept. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!