Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Van valakinek ilyen odahaza?...

Van valakinek ilyen odahaza? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

[link]

Esetleg ajánlanátok mást, vagy hasonlót?

Köszi



#asztal #gyerekpad
2015. jan. 4. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
attól is függ, hogy mire szeretnétek használni. Mi egy ehhez hasonlót vettünk (más színben): [link] Van hozzá két szék is, ha rá van hajtva a teteje, tud rajta rajzolni, festeni, gyurmázni, stb. a gyerek, a belseje meg minden hozzávalót elnyel. Belül tároljuk a papírokat, ollókat, festékeket, ... Kívül vannak a kis tárolók is, festéshez abba tesszük a vizet. A tárolók (a kintiek és a belsők is) mind kivehetők külön-külön is, így könnyen lehet őket tisztítani is. Nyáron kipróbálom kintre is, vízzel és homokkal. Plusz nálunk még egy szempont volt, hogy a kisszék a felnőtteket is elbírja, így mi is tudunk a gyerek mellett ülni, ha együtt alkotunk vele.
2015. jan. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Húúú, ez is nagyon jó, bár ilyet még nem is láttam.

A szobájába kellene valami asztal és szék, mert mostanság kezd érdeklődni a gyurmazás és a firkálás iránt. Azért gondoltam ilyen egybe dologra, mert hátha nem borítaná fel könnyen, mint pl. a széket, asztalt. 3 éves, és -hálisten- eléggé aktív gyerek.

2015. jan. 4. 14:53
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, az általad linkelt a típust a boltban mi is próbáltuk, de végül kiütéssel győzött a másik. Az én lányom két éves, vele is már abszolút jól használható a miénk, szerintem nagyon praktikus. Stabil az asztal és a szék is. Nyáron vettük a Metro-ban, kb. 12e volt a székekkel együtt.
2015. jan. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen padunk van: [link]

Minősége nagyon jó. Kisfiam 2 èvesen kapta, de sokat nem használja azóta sem, most 4 éves, sokkal jobban szeret rajzolni az én íróasztalomnál vagy ennél az ikeás asztalnál: [link] .

2015. jan. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
[link] Nekünk ilyenünk van.2 évesen kata,imádja.Rengeteget szinez mellette.
2015. jan. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!