Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Szerintetek nem veszélyes-e...

Szerintetek nem veszélyes-e egy 4 évesnek amásodik szinten aludni?

Figyelt kérdés

2015. jan. 16. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Emeletes ágyon? Gyerekfüggő, ha sokat mocorog akkor nem vennék. Nekem a 3 éves lányom fent alszik hónapok óta, és nincs gond. A nagy fiamnak is emeletes ágya volt, sosem esett le, de 6 évesen "megunta" azóta sima ágya van.
2015. jan. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor te praktikusnak találod?nem bántad meg hogy ilyen ágyatok van?
2015. jan. 16. 20:11
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 éves kora óta alszik az emeletes ágy felső szintjén, most 4,5 éves, soha nem esett le, de szerintem ez gyerekfüggő is. Mi felszereltünk pluszban egy alvókuckót is.
2015. jan. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az hoyg néz ki?Nem tudnál képet küldeni? Nagyon magas a tiétek?Köszi
2015. jan. 16. 20:27
 5/10 anonim ***** válasza:
nekünk ikeás kura ágyunk van,szerintem már két évesen is mertük fent altatni(de 2,5 évesen már tuti)Biztosra mentünk,tudtuk,h stabilan mászik fel-le,és megtanítottuk,hogy éjjel szóljon,ne induljon egyedül.Azóta is így van,lassan 4 éves.
2015. jan. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hármas vagyok. Nekünk is Ikeás Kura ágy van, ahhoz tartozik a kuckó. Egyáltalán nem magas.

[link]

Így néz ki.

2015. jan. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az enyémeknek is volt, soha nem történt semmi baj.
2015. jan. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rendes felnőttméretű emeletes ágyuk van. A nagyobbik a nyugtalan alvó, ezért lent alszik, a kicsi meg (3 éves korától)fent, mert ő meg leteszi a fejét és reggelig moccanatlan. Sosem volt semmi probléma (eleinte elbarikádoztam a lejáratot egy nagypárnával, meg körberaktam minden éjszaka - de tök felesleges volt)
2015. jan. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha egy gyerek van, én beépített emelt ágyat, vagy kombinált galériaágyat vennék, olyat, amiben sok fiók van, suliskorban meg íróasztal aláfér. ezzel nyered a legtöbb helyet-pakolófelületet.

pl:

[link]

[link]

2015. jan. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. jan. 21. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!