Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Babaágy fejvédő nélkül veszély...

Babaágy fejvédő nélkül veszélyes? Megüti magát? 3 hónapos kisbabám belefúrja a buksiját éjszaka, ezáltal egy nyugodt percem sincs. Viszont keresztbe is fekszik, ficánkol és ha leveszem, félek beüti magát vagy beragad a rácsok közé.

Figyelt kérdés
2013. okt. 19. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz fejvédő nélkül.
2013. okt. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is belefúrta a fejét. Paráztam is emiatt eleget, de mikor kivettem a fejvédőt állandóan arra ébredtem, hogy beütötte a fejét, kezét a rácsba.
2013. okt. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem lesz nélküle semmi baja. Ha többször is beüti a fejét, akkor majd vigyázni fog. Csak nagyot koppan de nem igazán fáj neki. A babaágyak rácsai nem szoktak olyan távolságra lenni, hogy a feje beleszoruljon a babának. A rácsvédő csak arra jó, hogy amikor nézelődne, csak a mennyezetet látja. Értelmetlen valami.
2013. okt. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyik gyerekemnél sem volt. Be is ütötték a fejüket nagyot koppant, de annyira nem fájt nekik, hogy fel sem keltek. Inkább csak a hangja nagy.
2013. okt. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem volt fejvédőnk. A fejét nem ütötte be soha, de néha, mikor keresztben feküdt, kilógott a rácsokon a lába. Hamar megtanulta, hogy hogyan húzza vissza úgy, hogy ne fájjon. Egy-két eset volt, mikor picit nyikorgott, mert nem boldogult olyan gyorsan, ahogy szerette volna, de baleset, vagy sérülés soha nem volt.
2013. okt. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, mi is kivettük elég korán. Anyukám azzal nyugtatott, hogy nekünk sem volt, mégis felnőttünk :)
2013. okt. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia, nekem körbe van szivacsozva a kiságy mert a kicsi bejárja Tolnát-Baranyát benne. Ha csak rács lenne, tuti beakadna a keze-lába és arra ébredne fel. Néha befúrja a fejét a szivacsba, akkor kicsit megizzad, de más baja nem lesz tőle.
2013. okt. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%
Anyumat kérdeztem a védőpárnáról, mert babát várok, de azt mondta, attól nem láttunk ki sosem, és tök ingerszegény környezet lett volna nekünk, így megvették, de végül nem használták. Mondta, hogy kidugdostuk kezünk lábunk, be is akadtunk néha, de ez senkit sem zavart, néha a fejünket is bevertük, de csak a koponyánk vastagodott és erősödött tőle. 4 gyereket nevelt fel drága édesanyám, szerintem tudja, miről beszél. Én nem fogok ilyen rácsvédőt venni. Tudod, ami nem öl meg, az megerősít ;)
2013. okt. 24. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!