Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Dulux festékből melyik zölddel...

Dulux festékből melyik zölddel festettétek a gyerekszobát?

Figyelt kérdés

Egyszínű lenne és kis méretű szobáról lenne szó. Nem akarok nagyon sötétet, de azért fehéret sem, szóval valami színe legyen :)

Néztem a rejtőző leguánt, a bambusz ligetet és az üde rízskalászt. Viszont tartok tőle, hogy nagyon élénkek lennének pl az üde rízskalász, így a mintán nagyon szép, de az egész szoba azzal, lehet túl erős lenne.



2015. febr. 5. 19:40
 1/8 A kérdező kommentje:

ja és ne kórház zöld legyen :)

képek is jöhetnek ha vannak

2015. febr. 5. 20:02
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a rejtőző leguánt választanám.
2015. febr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
TEtszik nekem is, hogy nem annyira tipikus zöld, olyan fiatalos szín, csak lehet túl élnék, ha az egész szoba olyan, bár gyerekszobának jó az élénk nem?
2015. febr. 5. 20:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi a bambusz ligetet használtuk, élénk, vidám, de nem túlságosan, kis szobákban is ideális :)
2015. febr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

az a bambusz liget mennyire hasonlít a katalógus képre, találtam a neten egy ilyet

[link]

itt meg a többi is látszik

[link]

2015. febr. 5. 20:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Ennél talán kissé kevésbé sárgás, sokkal inkább zöld!
2015. febr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekünk rejtőző leguán színű a fal,de nem hasonlít a képen lévőre.Inkább zöldebb,lefotóztam a gyerkőc falát.Amugy nekünk is kis szoba,kis tetőtéri.


[link]

2015. febr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi ugy oldottuk meg a szobakat, hogy 1 falat (mindig az ablakosat) nagyon elenkre festettuk, a tobbit pedig nagyon halvanyra. Igy nagyon feldobja a szobat es tagasabbnak is latszik 😊
2015. febr. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!