Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Tetszik nektek ez a kiságy?...

Tetszik nektek ez a kiságy? Jól néz ki? Praktikus?

Figyelt kérdés
[link]

2015. febr. 17. 13:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A kombi kiságy praktikus,nekünk is az van :-) azt kérdezd meg,heverővé alakítva mekkorra. Nekünk 170cm hosszú úgy.
2015. febr. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszik! Külön tetszenek rajta a kis fiókok is. Kis takaróknak, textilpelusoknak szerintem tökéletes hely.

Igaz, nekem még van sok időm, hogy kiságyakat keressek, de ha eljön az ideje mindenféleképp szétnézek majd hasonló után.

2015. febr. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nekem annyira nem tetszik. régen mindig kombi kiságyat szerettem volna, de sokkal kisebb a fekhelye. így 70x140es ágyat vettünk plusz pelenkázót. olyan az elosztása amilyet mindig is akartam. és piszok mázlim volt mert 50ért vettem ágy-pelenkázó-kis polc-fali polc-két ajtós szekrény. tehát én azt mondom ha van még időd nézegess biztos találsz jobbat.
2015. febr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%
nem tetszik, nem tartom praktikusnak, ezért nem is vennék ilyet. Nálunk sokkal több helyen fértek el csak a dolgok, így egy ilyen ágy mellé mindenképp kellene külön szekrény is, félmegoldásként meg nálunk felesleges lenne, csak sok helyet foglal. Nem szeretnék mindig hajolgatni le a pelenkázó alá, nekem sokkal inkább kézre esik, ha normális magasságban vannak a ruhák, pelenkák, stb. A pelenkázó lap alatt lévő polc sem praktikus szerintem, gyakorlatilag alig fér el benne vmi.
2015. febr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ahogy elnézem ez nem alakítható át heverővé így pár évig tudod csak használni, vannak ugyanilyenek amik átalakíthatók én a helyedben olyat vennék (nekünk is ugyanilyen van még a színe is csak átalakítható én nagyon szeretem, praktikus)
2015. febr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Típusra pont ilyenünk volt. Nagyon szerettem. Minden kézre esik. Mindent egy helyen lehet benne tartani. Az árát kicsit sokallom. Mi 20 ezerért vettük használtan.Újszerű volt az is.
2015. febr. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

hm, nem jól tettem fel a kérdést, hiszem mindenkinek mást jelent a praktikus. Rengeteg helyünk van, plafonig érő beépített szekrényeink vannak mindenütt. Az sem szempont, hogy átalakítható-e ággyá.


Akkor inkább csak arra vagyok kíváncsi, hogy szép-e, divatos-e, szóval külsőre tetszik-e nektek.

2015. febr. 17. 13:18
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor egyértelmű nem. Ez az ágy minden, csak nem szép és nem divatos. Szerintem tök snassz és unalmas. De mivel ez teljesen szubjektív dolog, így a lényeg az hogy nektek tetszik-e, milyen ízlésetek van, illik-e a szobába.
2015. febr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ha fa bútorotok van,passzol,ez is lehet szép baldachinnal szép ágyneművel.de ha másmilyen inkább egy szép lefestett kiságy jó. milyenek a szekrények?

1-es

2015. febr. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Világos, juhar színű bútorok.
2015. febr. 17. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!