Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Mennyit adnátok ki egy használ...

Mennyit adnátok ki egy használt, de szép állapotú kombi kiságyért?

Figyelt kérdés

2015. febr. 20. 08:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

20 ezret nagyon max. De inkább semennyit, mert én hülyeségnek tartom a kombi kiságyat. Márha arról van szó, amikor a pelenkázó egyben van a kisággyal. Eleve mind ilyen gagyi kinézetű ócsó bútorlap, jellemzően "bükk", "cseresznye", "éger" újabban "dió" vagy "wenge" (+ fehér) színben. Ronda és gagyi. Hogy az alja be van fiókozva mint az állat az szintén nem valami jó szerintem, sokkal nehezebb takarítani, meg különben sincs annak a szegény gyereknek annyi cucca, hogy ne férne el valami rendes szekrénykében vagy ilyesmiben, (főleg, míg kiságyban alszik) hogy még az ágy alá is azt pakoljuk.


A matracot a hajára kenheti, abból használtat semmiképpen nem használnék, főleg mivel mindenki ilyen kókusz mindenféléket használ, amilyen még újonnan sem kéne.


Nem vagyok sznob, sőt szerintem a legjobb a legolcsóbb kiságy az ikeából (9 ezer forint), egy jó matraccal, ami lehet akár kicsit drágább is. Persze, ha az ember nem nézi az árakat, akkor vannak szebb önálló kiságyak is, de a natúr kezeletlen tömörfa 9 ezerért mesés. Annál bababarátabbat eleve nehéz találni..


Pelenkázónak egy normális komód normális fából, színben, ami illik a lakás többi berendezéséhez is, pelenkázó feltéttel, amit mikor már nem kell, levéve róla lesz egy tisztességes igényes komódunk. Ráadásul mivel külön vannak, így egyszerűbben átrendezhető, variálható az egész babaszoba, ha valami miatt szükséges, vagy praktikusabbnak tűnik.

2015. márc. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Utolsó, engem egyáltalán nem érdekel, h neked hasznos-e a kombi kiságy, vagy sem, tetszik-e külsőre, befér-e a szobába (a ti lakásotokban), tudod-e rendezgetni, stb.


Nem ez volt a kérdés. Kár volt a gőzért, elég lett volna az első 2 szó a válaszodból:/

2015. márc. 21. 17:35
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Ide nem csak te jársz, és nem csak te olvasod a válaszokat. Remélhetőleg más átgondolja mielőt vesz egy ilyen szart.
2015. márc. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!