Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Gyermekszobátok hoyg néz ki...

Gyermekszobátok hoyg néz ki estelg ha van rola képetek megmutatnád nekem? 5 éve skorig bezárolag

Figyelt kérdés
2015. márc. 1. 08:52
 1/2 anonim válasza:

TAPÉTA: ha nem sajnálod a pénzt, akkor hívj falfestő művészt! gyönyörű gyerekszobát fog varázsolni neked, nem olcsó, de tényleg szupi. ha a gyerek összefirkálja....na..ne engedd.. tudom, nem könnyű 5 éves kor alatt, de nálunk sikerült.

válassz olyan figurát, amit szeret, nem túl gyerekes, vagyis később is jó lesz..:)

Nekünk minden van a falon..nyuszi, béka, elefánt, de mondjuk ez tapéta..

BÚTOROK: Esetleg egy barátnőddel rendezd el, hol mutat jól a kiságy, zoknis fiók, esetleg később íróasztal, ruhás polc, szekrény.. Játékok, autók a szekrény tetején lévő kosárban..:) Autós szőnyeg, ha fiú, hercegnős (az én időmben még az volt a menő, de mostanában már a monster high), ha lány.

Nálunk a plafonon csillagok voltak, a csillár meg zenélt. Nagyon szerettük..:))

2015. márc. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én kistesom szobája kék pingvines.

Félbe van választva a fal felül sima kék tapéta és elvan holkerléccel választva és ami alatta van az pingvines tapéta. :) Van benne egy nagy villám mekvines doboz ami tele van játékkal ,és polc amin a társasok vannak.Egy tévé állvány amin a tévéje van.Habtapi is van a szőnyegen ami kékes szürke színű . Rengeteg kis autója is van amiket egy kis dobozba tárolunk.A sarokba van bent egy szép virág. Egyírós asztal is van bent a szobájába,és az asztal író felülete üveg az alá pedig egy nagy térkép van be helyezve.A falon pedig képek vannak.

2015. márc. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!