Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megmutatnád (linkkel), milyen...

Megmutatnád (linkkel), milyen bilit/wc-szűkítőt használtok?

Figyelt kérdés

De főleg wc-szűkítőt...

De érdekel a nem hagyományos bili is, akiknél olyan van.

Köszönöm szépen!


2011. jan. 27. 13:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

bilit tök simát 100 -forintos boltban vette anyósom.


wc szükitő:

[link]

2011. jan. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nekünk is hagyományos a bilink. A wc-szűkítőnk hasonló a tiétekkel. A szűkítőnk van, h majdnem beleesik, belecsúszik a wc-be. Ezek szerint nem tökéletesen passzol?
2011. jan. 27. 14:02
 3/14 anonim ***** válasza:

[link]


A fiaim ezt használják. Árban nagyon olcsó, főleg azt tekintve, hogy a széle gumis, így nem csúszik el. Nemrégen volt a Lidl-ben akciósan kapható, még most is lehet néhol venni!

2011. jan. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

De kár, h nem figyeltem a hirdetésében! Holnap megnézem a Lidl-ben, hátha van. Éppen a gumis széle miatt.

Köszi, h te is válaszoltál.

2011. jan. 27. 14:08
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekünk jól passzol- az első. -
2011. jan. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Második vagyok!

Amikor aktuális lett a vécé szűkítő kérdése, akkor épp akciós volt a Lidl-ben. A kicsi pl rá sem ül a bilire, hanem csak erre. Nagyon jól passzol a vécére, nem csúszik, mert gumis a széle!

Ennyiért sehol sem találtam jobbat! Csak ajánlani tudom!

Ha nem találnál, akkor 1-2 hónapon belül ismét lesz akcióban, viszonylag sűrűn lehet kapni a Lidl-ben!

2011. jan. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Amikor én vettem a miénket, fogalmam sem volt róla, milyen a jó. Egy bababoltban vettem, háromszor annyiért, mint amennyiért itt láttam meg az előbb:

[link]

2011. jan. 27. 15:02
 8/14 anonim ***** válasza:

Amit te linkeltél, másképp kell használni.

A wc ülőke alá, a fajanszra kell tenni, és ráhajtani a wc ülőkét, így stabilan tart.


Nekünk is ilyen volt, de nálunk más volt a probléma, nem fért át az ülőkén:)

Vettem 100 Ft-osba olyat, aminek körben 2 cm hosszú gyűrűje van, az lóg a wc.be, és így stabil.

2011. jan. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
De béna vagyok! :) Köszi, h figyelmeztettél!
2011. jan. 27. 15:39
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekünk is ilyen Philippo kids szűkítőnk volt, de beleesett a wc-be, nem tudtam ráhajtani az ülőkét, tehát az se passzol mindegyikre, aztán kicseréltettem bilire.
2011. jan. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!