Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » IKEA Lack asztal 3 évesnek...

IKEA Lack asztal 3 évesnek megfelelő lehet?

Figyelt kérdés
Használjátok ezt gyerekasztalnak? Több helyről hallottam ,hogy jó arra is.A szélei nem túl hegyesek?
2015. márc. 2. 13:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Elsőre gondolsz: [link]


Nekünk volt kettő is, bár nem a gyerek miatt. Szerintem csak pénzkidobás. Préselt lemezből van. Így ha víz vagy hő (radiátor) éri hosszútávon (nekünk 1 hónap alatt tönkre ment a radiátor miatt), akkor dobhatod is ki az asztalt.

Hosszútávra én nem javasolnám. Főleg nem gyerekhez.

2015. márc. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan van, és nagyon bevált én szeretem. Könnyen tisztítható, könnyű. Amit az első írt én nem tapasztaltam, pedig az egyik nekünk is folyamatosan a radiátor mellett van.
2015. márc. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igen az általad belinkelt elsőre a kocka asztalra occcóért :)
2015. márc. 2. 13:28
 4/12 A kérdező kommentje:
Második: gyerekek is használják? Szóval kiömlik valami, vagy sokszor letörlöd akkor azért még bírja?
2015. márc. 2. 13:28
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg az árát megéri. A gyerekasztalnak vett szintén Ikeás asztalnak nálunk előbb kitört a lába, ez még bírja.
2015. márc. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
5 vagyok, elnézést most látom milyen hülyén fogalmaztam. Szóval egy ennél jóval drágább Ikeás gyerekasztalunk is volt, aminek már kitört a lába.
2015. márc. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

[link]


ilyen van a nappaliba, gyerekszobába rendes gyerek kisasztal, székkel van, de ennél is sokszor rajzol. végülis jó erre a célra is. mi a sarkaira tapikat tettünk

2015. márc. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyenünk is, de csak dohányzóasztalként használjuk. Gyerekasztalnak egy sokkal praktikusabbat vettünk. Olyat, amibe pakolni is lehet, székek vannak hozzá, lehet homokozni, vizezni is vele.
2015. márc. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát a gyerek szobába nem akarnék homokozós, vizezős asztalt, de amúgy jól hangzik :)

Lehet inkább maradok a fa asztalnál szintén ikeás, az tuti masszívabb.

2015. márc. 2. 13:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Persze, kinek mi válik be, mi az igény, stb. Mi ezt visszük ki nyáron az erkélyre is, rossz időben meg bent van, de ezen fest, gyurmáz stb. Nem is a gyerekszobában van, mert a lányunk mindig a nappaliban van velünk és itt szeret alkotni. A belsejében meg minden kellék elfér. De nálunk nincs túl sok hely, nem tudok venni minden funkciónak külön asztalt és nem is szeretnék. Szóval ez az egy van, ez viszont nekünk tökéletes.
2015. márc. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!