Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ha egy szobában lennétek a...

Ha egy szobában lennétek a gyerekkel (szoba-konyhás lakás) vennétek gyerekszoba falidekor matricát? Nagyon beleszerettem az egyikbe.

Figyelt kérdés

és persze a baba imádja a majmocskákat (amikor mesét nézettem vele, csa úgy felcsillant mindig a szee, amikor maki majmok jöttek a képbe - de nem szokásom mesét nézetni-10 hós)


kérlek nézzétek meg, az oldalon a 3 kiemelt hirdetés után az első a listán(nem tudom linkelni csak a képet)


[link]



és képzeljetek el enyhén zsúfolt szobát, de fehérek a falak

egyik oldalon tv gyerekágy, szemben falnál rövin szekrénysor, 3. falnál fr.ágy, 4 fal ablaksor


2015. márc. 8. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Gyerekágy fölé simán, engem nem zavarna. Ha meg a baba imádja a majmokat, akkor biztos nagyon odáig lesz érte :)
2015. márc. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

vagy a 2. oldalon az 1890 Ft-os diszkrétebb..


vagy ezektől nagyon gyerekes lenne az egész szoba hangulata?

2015. márc. 8. 21:37
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi első


eddig én rajzoltam neki majmot és pálmafát, szonte mindennap sikongava tapogatta, manapság is figyelgeti mosolyogva. eszembe nem jutott korábban, ill nem is tudtam, hogy lehet falmatricákat kapni...

2015. márc. 8. 21:38
 4/9 A kérdező kommentje:
Eltűnt az a majmocskás hirdetés :(
2015. márc. 8. 21:55
 5/9 anonim ***** válasza:

Én nem tenném. Ha le akarod venni, le szedi a falat is. Tapasztalat!

Meg most menő a majom nála , majd 2-3 hónap múlva a kocsik, majd a macik...

2015. márc. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1es vagyok. Ha attól félsz,h nagyon gyerekes lenne az egész szoba, válassz olyat, amit a gyerek is szeret, de nappaliban is elmenne. Amúgy sztem a gyerekek minden kis figurát szeretnek, biztos nem csak a majmocskák nyűgöznék le. Akármit ragasztasz a falra, szeretni fogja őket. Ráadásul ha visszafogottabb matricát választasz, az tuti maradhat a falon a következő festésig :)

Nekünk pl. ilyen van a kisfiunk szobájában, de tetszene a nappaliban is (tehát szoba-konyhás lakásba is simán felraknám):

[link]

[link]

A madarakat jól szét lehet pakolni, beborítják az egész falat. A kisfiunk egyéves és imádja, mindig meg kell simogatni a madarakat :)

2015. márc. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én a kiságy fölé tennék.

[link]

pl. ez az alvós majmocskás annyira aranyos,és csak az ágy fölött lenne :-)

2015. márc. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze.
2015. márc. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem. Én vennék egy ilyet: [link] 50x70 centis


Fel a falra és mindig az aktuális kedvencét tenném bele képnek.


A falmatrica szerintem gagyi akkor is, ha egyedül van a szobájában, felnőttes mintával is, leszedni lehetetlen, ráadásul, ha át akarod rendezni valamiért a szobát, akkor mit csinálsz?

2015. márc. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!