Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mik a tapasztalatok többszinte...

Mik a tapasztalatok többszintes házban élők?

Figyelt kérdés
Mikor szokja meg a kisgyerek a lépsőt, mikor közlekedik rajta tljesen biztonságosan? Eddig csak egy szintes lkaásban éltem, most készünlünk vásárolni egy olyat, ahol alsó szinten nappali, majd egy szinten feljebb 2 szoba és még egy szinten feljebb még 2 szoba, nyílván tiniknek álom, h külön lehet a szülőtől, el tud vonulni, de kicsi gyerekkel csak lenn nennék a nappaliban, és a szobáját fenn rendezném be, vagy inkább csak aludni járjon fel, és a játszó sarok is lenn legyen? 2.5 éves és 1 éves.

2013. szept. 11. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Sógornőméknél még a pelenka, positörlő, váltóruha is a nappaliban van a játszósarkon kívül, így is napi több tucatszor rohangál fel-le a lépcső, sokszor szakad róla a víz. Fent csak fürdenek és alszanak. 1,5 és 3,5 éves gyerekek.
2013. szept. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nálunk is a nappaliban van minden, fönt csak a mi ruháink meg az ágyak vannak.

amúgy elég hamar megszokta a lépcsőzést, 7 hónaposan már egyedül mászott fel, 1 évesen már le is jött egyedül a popsiján, 1,5 évesen meg váltott lábbal le-fel jött biztonságosan.

most 3,5 éves, már nem a lépcsőt használja hanem a korlátot, agygörcsöt kapok ettől :D

amúgy nemrég vettük le a biztonsági ácsot, nehogy éjjel mikor megy ki pisilni eltévessze az irányt vagy mit tudom én, szóval az kelleni fog sokáig, éjjel mindig zárd be, nehogy baj legyen :)

2013. szept. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk csak a gyerekszoba van fent, de egyéves koráig mindkét gyerekem a mi lenti hálónkban aludt. Szinte az összes játék lent van a nappaliban, pedig már a nagyobbik fiam is 6 éves. Egyébként hamar megtanultak biztonsággal közlekedni a lépcsőn. Kétévesen már szinte kapaszkodás nélkül rohangáltak fel alá, pedig elég meredek a lépcsőnk. Aki jött hozzánk, főleg kisgyerekkel mindenki csak nézett, hogyan engedem egyedül felmenni, holott sokan még a 4-5 évesüket is kézenfogva vitték fel. De hát ha hozzászokik kicsikorában, akkor szerintem nincs gond.
2013. szept. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!