Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Baldachin szettet hol lehet...

Baldachin szettet hol lehet venni kedvező áron? Nem 10 ezer ftra gondolok

Figyelt kérdés
Sziasztok! Disney-s (Minnys,HElló Kittys) ágynemű garnitúrát keresek baldachinnal ha valaki tud kérem jelezze! Kislánynak szeretnénk pink színben.ha nem minnis de csajszis nagyon akkor is érdekelne! Képeket szeretnék árral! Köszi a segítséget
2015. márc. 29. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Lebeszélnélek, tudom nem ezért írtál, de szeritnem a baldachin tök felesleges,, max az első pár hétben van értelme utána már nézelődni akar. Mi nem használtuk nem éreztem hiányát. Az ágyneműgarnitúra meg olyan hogy a párna fölösleges ilyenkor nem jó a párna, tehát inkább keress egy sima hello kittys takarót, olcsóbban is jársz és az tényleg kell is :)
2015. márc. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

De hogy hasznosat is írjak:

[link]


első voltam

2015. márc. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én varrattam. Vegyél anyagot és megvarrják.
2015. márc. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

én az 5. képen láthaó halvány rózsaszín minnie-set vettem. de én külön csak baldachint nem szettet. ha kéred felteszi úgy is. nagyon szép amúgy :-) de fél éves koráig használtam,leszedte az ágyról,mindig elkapta.

2015. márc. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!