Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Angelcare ac300 légzésfigyelő...

Angelcare ac300 légzésfigyelő 1 vagy 2 szenzorlapos jobb? Mikor melyik ajánlott?

Figyelt kérdés
2015. márc. 29. 21:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Nekünk kétlapos volt( van de már nem használjuk) jó volt mert ha a fiam elmászot akkor is érzékelte nem volt téves riasztás emiatt ( más miatt sem cserencsére)
2015. márc. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Először egylapos volt, nagyon megbántuk. Rengetegszer riasztott, gondolom tévesen. Később használtan vettünk 2laposat, az tökéletesen működik. 1-2szer ennél is előfordult riasztás, amikor a kisfiunk teljesen az ágy végéhez kucorodott és nagyon mélyen aludt. Szóval a 2 laposat ajánlom.
2015. márc. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És szerintetek egyben bébiőrös vagy inkább külön legyen a légzésfigyelő és a bébiőr? Gondolom ha külön van csak mobilabb...
2015. márc. 29. 22:16
 4/13 anonim ***** válasza:

a bébiőrös jól tud jönni


csak enyém olyan érzékenyre volt állíva, hogy a szomszéd babát is hallgattam ha éjszaka sírt, nem értettem hozzá, kölcsön volt, aki adta sem tudta hogyan kell beállítani

2015. márc. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%

2es vagyok. Mi azt is megbántuk,h nem olyat vettünk, ami egyben bébiőr is :). Mert mikor nyaralni mentünk, kellett a bébiőr (emeleten aludt a baba, míg mi a földszinten voltunk esténként), és vehettük meg azt is. Ezen kívül nem sokszor használtuk, de néha kell.

Szóval mi vettünk először egy 1lapos légzésfigyelőt 15ért, majd egy bébiőrt 16ért, végül a 2laposat használtan 8ezerért. Asszem huszon-valahányezerből megúsztuk volna, ha rögtön 2laposat veszünk, ami egyben bébiőr is :)

2015. márc. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

*semmivel sem mobilabb egy másik..

a bébiőr lényeg, hogy egyik részér magaddal tudod vinni másik helységbe

2015. márc. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

*semmivel sem mobilabb egy másik..

a bébiőr lényege, hogy egyik részét magaddal tudod vinni másik helységbe

2015. márc. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ragaszkodsz ehhez a márkához? Az angelcare nem biztonságos, nem orvostechnikai eszköz. Nekünk babycontrol van, 1 lapos, teljesen megbizható. Kórházakban is ezt használják. Ez orvostechnikai eszköz. Nem riaszt véletlenul. Nem lehet érzékenységet állitani. Barátnőimnél-2- beriasztott az angelcare. Ráadásul garanciát vállal a gyárto a használtra is. Mi így vettük. Sőt. Vissza is vásárolja...
2015. márc. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ugyanannyiba kerül az egyben bébiőrös is mint ha külön-külön megveszem. És arra gondoltam hogy a külön bébiőrt a teraszon, kertben is tudom használni ha kint van a baba és nem az ágyában alszik, illetve azt később is meg tudom venni, mert a lakásban valószínűleg hallani fogom ha sír bébiőr nélkül is eleinte.


A Baby controlt nem ismerem sajnos, de majd utánanézek, köszi.

2015. márc. 30. 10:41
 10/13 anonim ***** válasza:
8-as nekem meg pont a kórház mondta, hogy milyen légzésfigyelőm van otthon?"angyalka?" kiderül az Angel carr-ra gondol és folytatta az jó, nekik sajnos csak ez van (nemtudom milyen)mert erre van pénz.ennyit a kórháziról..
2015. márc. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!