Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Tudtok nekem olyan bababoltot...

Tudtok nekem olyan bababoltot ajánlani, aminek a weboldala is jó és házhoz is szállít?

Figyelt kérdés
Első gyermekünket várjuk bútort majd csak nyár végén szeretnénk venni,de én már most elkezdtem nézegetni,hol milyen árak vannak.A Bippa kft.-nél lévő árak szimpatikusak a babakocsit is onnan néztem ki,de ha oda felutazunk kocsival max.azt tudjuk elhozni.Ők vállalnak házhozszállítást? Vagy tudtok még olyan bababoltot ahol jó árak vannak és házhoz is szállítanak?(Csongrád megyében lakunk)

2015. jún. 7. 06:57
 1/5 anonim ***** válasza:
az emagon is van pár cucc.
2015. jún. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi az Elefánitól vettünk mindent, még a bútort is. Egyben kihoztak mindent.
2015. jún. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Én a brendonból szoktam, bár sokat nem ismerek, nekem az árak között nem tűnik fel akkora különbség. De nézd meg neten. :)
2015. jún. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mamasandpapas
2015. jún. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Brendon.hu

mamasandpapas.hu

2015. jún. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!