Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babakocsik, hordozók » Ajánlanátok olcsó, nagy...

Ajánlanátok olcsó, nagy választékú, de azért minőségi bababoltot Budapesten? Hol érdemes babakocsit, babaágyat, hordozót, pelenkázó komódot venni, babaruhákat és egyéb babakelengyét?

Figyelt kérdés

Mi nógrádiak vagyunk és itt van kb. két fajta babakocsi kínálat és konkrétan vagy méregdrága babaruha vagy kínais gagyi. Gondoltuk a legjobb ha pestre felmegyünk megvenni ezt azt, és ezért szeretnék kérni pár ötletet (mert gondolom nem a brendon az egyetlen alternatíva :) )

Előre is köszi

26 hkm



2015. jún. 1. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
2015. jún. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 aHermann ***** válasza:
100%

Szia!

Elefáni, Mini Manó.


Bútorok tekintetében bútorboltokban is érdemes körülnézni, mert már most kaphatsz olyan bútort, amit a gyerkőc növekedésével együtt alakíthatsz.


Ruhákat mi Tescoban, Lidlben, C&A-ban vettünk (veszünk). A legtöbb ruha még 3 gyerkőc után is kifogástalan állapotú.

2015. jún. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokan azt hiszik hogy a Brendon drága,pedig nem az,van mindenféle árkategória.
2015. jún. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha már Pest akkor én benéznék a helyetekben az Ikea-ba kiságy, matrac, komod miatt es meg par aprosagot meg tudsz ott venni (textilpelus, esetleg rácsvédo stb) az oldalukon szemesgessetek, nagyon jo dolgok vannak árban és minosegben is. Nyilvan a babakocsit nem tudod megvenni ott, de amit leirtam azokert biztos benéznék ha mar messzebbrol fent vagyok. :)


Legfelejebb kinézitekaa neten, aztan elobem a bababoltaban es

2015. jún. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

(Veletlenul elkuldtem bocsi :D )


Szoval osszehasonlitjatok az arakat eloben. Vagy csak nezelodtok, otthon atbeszelitek es a bababoltosat megrendelitek ha dontottetek (sajna ikeanal nincs hazhozszallitas)


Boldog babavarast! ;)

2015. jún. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen! Ti hanyadik héten vettétek meg a nagyobb dolgokat? :)
2015. jún. 4. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!