Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Fischer-price kutyusos kisvona...

Fischer-price kutyusos kisvonatról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kinek mi a tapasztalata a fischer-price kutyusos kisvonatról? Érdemes megvenni első születésnapra kisfiúnak??

#Ajándék;születésnap;fischer-price
2015. jún. 22. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztos aranyos lehet, de szerintem ezek csak rövid ideig lesznek jók. Az enyém 1,5 évesen kapta a fa vonat szettet. És még 3 évesen is imádja, szerintem még lehet jövőre is jó lesz :).

Az ilyen nagyon giccses dolog megfigyelésem szerint rövid ideig jó, ahhoz meg drága.....

Nem lebeszélni akarlak, mert nem ismerem, én nem vettem, de így utólag visszagondolva ez a véleményem.

Én mást vennék, pl bébitaxit vagy akár kismotort, most nem tudja még használni de fél év múlva már imádni fogja a kismotort.

2015. jún. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam erre mert sütifalónk van azt imádja;hátha bejönne ez is. Bébitaxija is van már.
2015. jún. 22. 15:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Fiam 4 hósan kapta karácsonyra akkor még csak a figurákat forgadta. Most 10 hós és eljátszik vele. Néha elteszem pár hétre ha már látom hogy nem érdekli aztán visszakapja.. szerintem klassz játék
2015. jún. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!