Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Újszülött babának mekkora...

Újszülött babának mekkora kádat érdemes venni,84-est vagy 100 cm-est?

Figyelt kérdés
2015. jún. 29. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:

hát ha sokáig akarjátok használni a nagyobb kádat ajánlom, és nem a formált kádat...

[link]


mi ilyesmit vettünk. már bőven megbántam. 11hónapos a fiúnk, még elférne benne, de ahol formálva van a kád ott szűkös, tehát amiatt mégsem fér el benne. szerencsére második próbálkozásra úgy tűnik "megszerette" a zuhanytálcát. :)

a következőnek

[link] ilyet veszünk...

2015. jún. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
első vagyok, ha bizonytalan vagy abban hogy meg tudod fogni biztonságosan akkor lehet a kádakba venni kis tartókat. tehát nem muszáj direkt anatómiai kádat venni mert azt már ülni tudó, játszani akaró babáknál nem biztos hogy tudnád használni.
2015. jún. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi nagy kádat vettünk, nem formáltat, abban valóban nem sokáig fér el. Nem az újszülött baba méretét kell nézni, hanem azt, hogy gyorsan nőnek és inkább a nagyobb kádat érdemes választani, amibe tovább belefér.
2015. jún. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Harmadik válaszoló vagyok, mi is vettünk ilyen tartót a kádba,amit az előző válaszoló írt, amire az elején bele tudod fektetni a babát, az valóban hasznos, és így gyakorlatilag olyan, mint a formázott kád, de ezt később csak kiveszed belőle, és után használhatod a nagy kádat.
2015. jún. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én ilyen piskóta kádat néztem ki, akkor azt annyira nem ajánljátok? És a kádállványról mik a tapasztalatok? köszi:)
2015. jún. 29. 10:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem mindig marad ám újszülött. :) Mi egyszerű, olcsó, "formamentes" kádat vettünk és kaptunk bele kis tartót, ami hasznos volt, amíg nem tudott ülni. Állványt is sógoréktól kaptunk kölcsön (praktikus, de magunktól nem biztos, hogy vettünk volna). Mióta stabilan ül, már a nagy kádban fürdik.
2015. jún. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekünk 100 cm piskóta van, eddig semmi baj nem volt.


Most lesz 3 hónapos a kislányom. :)

2015. júl. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!