Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossmann Babydream fürdető és...

Rossmann Babydream fürdető és sampont használ valaki? Újszülött kortól lehet már használni? Ha nem ajánljátok akkor mit érdemes használni? Olyat szeretnék amiben nincsenek káros anyagok, de megfizethető áron van.

Figyelt kérdés
2014. febr. 25. 18:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]

Ez egy nagyon jó összefoglaló a szép INCI-jű babatermékekről.

2014. febr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A Rossmann fürdetője jó, mi az extrasensitiv fajtát használtuk belőle.

Viszont az összetétele egy fokkal még jobb a DM fürdetőjének! Kremmania.hu-n megnézheted melyikben mi van, és mennyire "veszélyes"

2014. febr. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi újszülött kortol használjuk a fürdetőt. Nekünk bevált és nagyon kellemes illata is van.
2014. febr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én használtam dm-est, rossmanost is mindkettőre allergiás volt a fiam, azóta a gyógyszertárit használom, csináltam belőle folyékony fürdetőt így könnyebb használni
2014. febr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
8%
Olyan nincs ami nem káros....miért kell burokba nevelni szegèny gyereket??
2014. febr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem akarom burokban nevelni a gyerekemet, de nem is fogok mindenféle olyan dolgot össze venni ami tele van allergizáló dolgokkal.......csak egy kicsit tudatosan szeretnék vásárolni
2014. febr. 26. 09:46
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia, mi a babe termékeit használjuk, a samponunk és a fürdetőnk is olyan.

Gyógyszertárba lehet kapni. Azt mondta a gyermekdoki, h a normál gyógyszertári a legjobb, de ez is nagyon jó.

A babe sampon koszmóra is jó.

Jó babázást :-)

2014. febr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 7-es! Hát ez a legnagyobb baj, hogy az orvosok szerint a gyógyszertári fürdető a legjobb, holott tele van kőolajszármazékokkal és parabénekkel!!! A parabéneket még felnőttkozmetikumokban is rengeteg gyártó kivonta már, nem hogy babáknak szánt termékekben...

Amint utánaolvastam, soha többé nem kentem a gyerekemre, nagyon messze áll a nagyon jótól!

A Babe fényévekkel jobb, éppúgy, mint a Rossmann és DM sajátmárkás cuccai!

2014. febr. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek veled 8-as.
2014. febr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ezek szerint jobb ha pl rossmanosat veszek, mint gyógyszertárit... Köszönöm a válaszokat!!!!
2014. febr. 26. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!