Hasznos vagy felesleges pénzkidobás? Tudnátok véleményeket írni Adamo vagy Adamo jellegű (Indigo Handmade) hintáról, aki már használt ilyet? A kislányom most lesz 4 hetes, napközben elég nyugtalanul alszik (lehet a frontok miatt is).

Figyelt kérdés
2015. júl. 14. 07:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk bevált, az első pár hónapban nagyon jó volt. Pénzkidibásnak nem mondanám, de örültünk volna, ha kölcsönkapjuk valakitől arra a pár hónapra.
2015. júl. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem adamot vettunk, hanem egy utanzatot a vaterarol 7000ert. Tokeletesen megfelelt. Jokat aludt benne mindket babank. Nem volt penzkidobas. Adamot hasznaltan lattM 30 ezerert. Kicsit tulzasnak tartom. Az utanzat is tokeletes volt es immar a harmadik babat fogja kiszolgalni.
2015. júl. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szerettük az ilyen hintát, egyáltalán nem felesleges. Rengeteget aludt benne a fiam, volt amikor csak ebben nyugodott meg. Nekünk a doktorbácsink javasolta, mert volt egy minimális tartási rendellenessége. Utánzatot vettünk Meskáról 7000 FT-ért, most adtam el 5000 Ft-ért.
2015. júl. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a hozzászólásokat...

Nekünk Adamonk van. A horizontálisé és a verikális mozgás egyaránt megoldható vele (ha megveszed a plussz rugót hozzá). CSÚCS! Mindkét gyerekem napközben alig akar(t)aludni, ezért nálunk gyakorlatilag életmentő. 5 éve 10ezerért vettem, most majdnem duplája. Nem véletlenül emelték fel az árát-bár ez már rablás :( Nekünk nagyon beválik. Kinn is használható, ha találsz neki jó helyet, ahova felakaszthatok! Egyszóval : hasznos! (nekünk)

2015. júl. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen megéri, mert ha veszel hozzá rugót, akkor 3 éves korig lehet használni. A kisfiam 15 hónapos és még most is imádja, minden nap ugrabugrál benne. Piciként meg hatalmasakat aludt. Nekünk Adamo van, fél áron jutottam anno hozzá.
2015. júl. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor az én lányom lesz az egyetlen aki nem szerette. :( Mi eredetit kaptunk ajándékba a születésekor, de mindösszesen 1x tudtam benne elaltatni, az egyébként is nagyon rossz alvó kislányomat.
2015. júl. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Igen az Adamot én is rendkìvül drágállom, még használtan is horribilis pénzeket tudnak elkérni. Viszont itt nálunk a városban van egy csajszi, aki 7000-ért készít. Akkor megpróbáljuk hátha nekünk is szerencsénk lesz.
2015. júl. 15. 02:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!