Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen kanapét vennél gyereksz...

Milyen kanapét vennél gyerekszobába? Új, középáras, vagy használt szuper minőségű?

Figyelt kérdés
Előbbi 130 ezer körül, utóbbi mondjuk 80.
2015. ápr. 20. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Mire akarod használni?
2015. ápr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ÉN is azt szeretném kérdezni, hogy a normális, jó minőségű, alvásra használt ágy mellé minek kell még a kanapé?

Az nem inkább a nappaliba való, ahol együtt lehet a család?

Vagy olyan nagy méretű a gyermekszoba, hogy szeretnéd "kitölteni" valamivel?

Mi lenne a napi funkciója ennek a bútornak?


Vagy esetleg alvóhelynek kérdezed?

Akkor inkább nem kihúzhatós, hanem normális ágyrácsos, tiszta, egészséges (keményebb), direkt az életkorának megfelelő matraccal vásárolt kiságyat javasolnék.

Én használtban legfeljebb az ágykeretet vagy az ágyrácsot tudnám elképzelni, de azt is jó alaposan takarítva, fertőtlenítve engedném az otthonomba, a matracból mindenképpen újat vennék- azért azt nehéz nem kifeküdni (azt sem tudhatod, hogy ahonnan eladják, ott nem ugrálták-e szét a gyerekek, hány gyereket szolgált ki, hányszor ázott szét a pisitől stb.), és háztartási körülmények között elég nehéz teljesen kitisztítani, főleg, ha kókuszrostos vagy más ilyen anyagból van benne.


Ha a rácsos kiságyból leszoktatásra gondolsz, akkor én mindenképpen megvárnám az ágytisztaság kialakulását- akkor érdemes már jobb, drágább matracba is beruházni, ha már nem kell állandóan ugrásra készülni, hogy mikor ázik el.

2015. ápr. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi 10.000-ért vettünk használtat. Mivel csak vendégágyként van használva, ezért tökéletesen megfelel. Nem kell ott aludnom a gyerekkel, így szinte alvásra nem is használjuk. A gyerek játszik rajta.
2015. ápr. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3 vagyok. Ha a gyereknek gondolod alvásra, akkor én nem kanapét vennék, hanem gyerekágyat, vagy heverőt.

A kihúzható kanapék nem állandó alvásra valók...

2015. ápr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A két kislányom aludna rajta. Nappal játszás, olvasás stb. éjszakára pedig alvóhely. Én is így nőttem fel a tesómmal és szuper volt :)
2015. ápr. 20. 14:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Aludni nem vennék (gondolom kihúzható) kanapét. Rendes ágyat, gyereknek való matraccal. (1. vagyok)
2015. ápr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
aludni használtan semmiképpen kifeküdt porladó matracos ágyat se, de kanapét aztán végképp. nem egészséges, inkább akkor emeletes ágy, vagy ha együtt szeretnének aludni akkor szuper galériát lehet csinálni gyerekeknek, bele 2 matrac és remek kis hely lesz nekik :)
2015. ápr. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!