Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Milyen csavar ez ami a babaágy...

Milyen csavar ez ami a babaágymatracát tartja?

Figyelt kérdés
60*120-as fa babaágyunk matrac tartó ágyrácsához szeretném tudni, hogy milyen csavart kell vennünk.
2016. jan. 23. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Gondolom, több csavar is tartja, ezért a meglévőkből kellene legalább egyet lefotózni(vagy az egész ágyat)!

Így -látatlanban- mit lehetne írni?

2016. jan. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2016. jan. 23. 12:23
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos egy darabcsavarunk sincs ehhez a részhez. A netena fenti linken található képet találtam, szerintem olyan kell nekünk is.
2016. jan. 23. 12:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen van a miénkhez is, sajnos a nevét nem tudom, de amit ajánlani tudok, hogy ha megoldható, ugorjatok be az ikeába, ott kaptok csavart. A kinti részben, megmondjátok, hogy ikeás kiságyhoz kell (mindegy, ha nem ahhoz) és kaptok.:)
2016. jan. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem konfirmátor csavar kell hozzá. Mi is sokat kerestünk ilyet, mert hiányzott a mi kiságyunkhoz is. (nekünk Brendon kiságyunk van)
2016. jan. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, sajnos eddig nem jártunk sikerrel. Nem konfirmátor csavarra van szükségünk, és sajnos az ikeában is csak egyenes csavar tartja a matrac rácsot.

Nekünk pedig ilyenre lenne szükségünk: [link]

2016. jan. 25. 11:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz a kép(tudom, hogy nem te tehetsz róla)!

[link]

Én annyit veszek ki belőle, hogy -valószínű- L vagy Z alakú a csavar, amire egy ilyen anya megy:

[link]

Én vennék hozzá M6-os menetes pálcát és abból hajlítanék:

[link]

2016. jan. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!