Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajánlanál rossz minőségű...

Ajánlanál rossz minőségű pelenkát? Egy kis hátsó csavar lenne a lányomnál, hátha kedve lenne végre bugyit is felvenni, hogy közelebb jussunk a szobatisztasághoz.

Figyelt kérdés
2014. febr. 25. 21:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
40%
OFF: Ez biztos jó ötlet? Miért sürgős a szobatisztaság?
2014. febr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Pár hónap múlva óvoda...

A kis tesó is visszább veti tudat alatt szerintem, próbál hozzá hasonlítani.

Amíg korábban felvette a bugyit, próbálkozott, mostanában nem. Arra gondoltam, hogy hanyagolom a témát, de egyidejűleg kissé rosszabb minőségű pelenkára váltanék, hátha a gyengült komfortérzet kicsit előrébb lendítené a dolgot.

2014. febr. 25. 21:49
 3/18 anonim ***** válasza:
87%
Hány éves ? Mióta próbálkoztok ?
2014. febr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

2,5 éves, aktívabban kb. 2 éves kora óta próbálkozunk.

Ma voltunk ovis nyílt napon, kicsit frusztrált, hogy a többi gyerek már szobatiszta.

2014. febr. 25. 21:54
 5/18 anonim ***** válasza:
83%

Bocs az offért, de... Szerintem egyszerűen nem érett még rá a kislányod. És nincs is ezzel baj, három éves koráig kell nappalra kialakulnia a szobatisztaságnak!


Biztos megéri, hogy rosszul érezze magát, esetleg megalázottnak, mert kicsurog a pisi-kaki, vagy még jól meg is fázzon? :/


On: van leszoktató bugyi, azt nem próbáltátok még? Az valamennyire benntartja a cuccot, viszont érzi, ha pisis lett, szóval zavarná a kislányodat.

2014. febr. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

Pár hónap múlva, ami annyit jelent hogy szeptemberbe? Ne aggódj, addigra biztos szobatiszta lesz. Most lehet hogy megtorpant kicsit, de az agyaban érik a dolog hidd el. Hanyagold nála pár hétig aztán próbálkozz ujra. Hallottam mar olyanról, aki ovi elott pár nappal lett szobatiszta.

Szerintem ez a pelenka váltás hülyeség, várd ki amíg ő megérik rá.

2014. febr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Na, igen. Olyasmire gondoltam, mint a leszoktató bugyi. Még nem próbáltuk.

Egy rosszabb minőségű pelenkával csak akkor érezné magát megalázva, ha én is úgy viselkednék, hogy úgy érezze magát, de én nem teszem. Csak kissé kevésbé komfortos lenne. Utána olvasok a leszoktató bugyinak.

Olyannal tényleg nem erőltetem, hogy üljünk a wc-re, bilire, stb., de valamerre azért mégis kellene haladni.

2014. febr. 25. 22:14
 8/18 lcs ***** válasza:
81%
a leszoktató bugyi jópofa (írta itt valaki), nekünk volt 3db, azt váltogattuk ha "balesetes" lett, 3 különböző szín, különböző mintával, mindig ő választotta ki, melyiket veszi fel :) olyan mint egy sima bugyi, csak van benne egy vastagabb frotír anyag, ami a pisi nagy részét felszívja, de azért ki is megy valami, így érzi, ha nem oké valami :) ja, és vaterán meg ilyen helyeket már 500-800 ft-ért lehet kapni...
2014. febr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 lcs ***** válasza:
70%
ja, és mosás után pikpakk megszárad :)
2014. febr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%
Javaslok valamit, az enyém így lett szobatiszta. Egy pisi, egy matrica. Egy kaki, egy kindertojás (a játék kellett belőle, nem a csoki). Te is kitalálhatsz valami motiváló dolgot és azzal ösztönözd. Ezeket csak akkor kapta meg, amikor produkált valamit a bilibe. Kindertojás nem volt sokáig, elég húzós árú motivációs eszköz.:)))
2014. febr. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!