Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Szerintetek milyen? Nekem...

Szerintetek milyen? Nekem zavaróan modern

Figyelt kérdés
[link] a férjem minden áron ezt a bútort akarja megvásárolni nem akar engedni :(
2016. márc. 23. 10:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar engedni??? Ezt nem csak ő dönti el...

Amúgy szerintem nagyon-nagyon ronda.

2016. márc. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Mi van a mai pasikkal, hogy ilyen szinten "kell" beleszólniuk a dolgokba? Persze, legyen kompromisszum, de ez annyira szánalmas...


Amúgy a bútorok rondák. "Érdekes", hogy az apukák ízlése szinte minden ilyen esetben hasonlóan borzalmas...

2016. márc. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez a Stella nagyon nem tetszik, de a többi bútorcsalád itt nagyon szép, egyezzetek ki egy másikban, neked is tetszenie kell, kizárt, hogy nincs olyan, ami mindkettőtöknek bejön.
2016. márc. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

És ezek közül melyiket akarja? Mert lentebb van egy naturabb fehér, azt pl. nekem tetszik, de ezek a rózsaszínes-lilás fakó szarok annyira nekem nem jön be.

Apában egyébként van kompromisszumkészség?

2016. márc. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy gagyi bútorlap szekrényért ennyit adni.. Őrültség. Egyébként nem tetszik nekem sem.
2016. márc. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy hogy szerintünk milyen, a lényeg az lenne hogy nektek mindkettőtöknek tetsszen. Ha neked nem tetszik egyáltalán akkor ne ezt vegyétek meg! Szerintem nem olyan vészes amúgy, de az ára horror.
2016. márc. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem borzasztóan ronda :o
2016. márc. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem rondák, csak nekem a 80-as évek jut eszembe róla. Olyan retro.


Szerintem beszéljétek meg felnőtt módjára, a gyerekkel kapcsolatban is sok mindenben kell majd "engednie".

Nézzétek praktikusság oldalról a bútorokat, ne dizájn oldalról.

És az lenne a legjobb, ha személyesen megnéznétek, és úgy vennétek bútort. Mert lehet, hogy pl nagyon szép, csak mondjuk 70 cm magas, te meg 175 vagy, és folyamatosan görnyedsz amikor pelenkázol, ezért nagyon kényelmetlen lesz, és pár hét után már nem is fogod használni. Csak dísz lesz. Vagy túl magasan vannak a szekrény polcai, te meg alacsony vagy, akkor a felső néhány polcot nem használod, vagy sámlival.

stb

2016. márc. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%
Borzalmas, giccses, izlesficam. Mintha jegvarazs-ariel-barbie hanyta volna a szobaba...
2016. márc. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
97%
Jó ronda.
2016. márc. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!