Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Stokke összecsukható babakádda...

Stokke összecsukható babakáddal kapcsolatban mi a véleményetek? Használ valaki ilyet?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 16. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia, nem vettem ilyet de a barátnőmnek van és borul.

Nekem Mamas and Papas-os gyöngyház színű kádam volt, 12 ezerét és teljesen fölösleges volt ilyen drágát vennem, mert nem volt stabil az sem, és a számla meg nem volt meg róla.

Egy akármilyen kád a Brendonból az megfelelő, ami szép színes, vannak az alján rajzok, nem mondom, hogy az Ikeában vedd a legolcsóbbat, de a célnak egybként az is megfelelő.

A Brendonban ki vannak rakva sokkal nagyobbak mint a Stokke kád, az annyira pici, hogy a bartánőm fia is kb 9 hónapos korig tudta használni, utána már nem, és ahogy izgett mozgott benne, azonnal felborult oldalra.

(Nekem csak" az Xplory volt, de örültem, hogy eladtam az ebay-en, mert Mo-n senki sem akarta megvenni, még féláron sem...

Amíg a ház körül tologattam addig ok-s volt, az autóból ki-be már gyötrelem...)

2016. ápr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Igazából nekem is nagyon picinek tűnik, futcsálltam is hogy 4éves korig ajánlották :S Nekünk zuhanykabinunk van, uh mindenképp hosszabb távú megoldást keresünk! Persze picit sokallom is, de ha megéri akkor nem probléma, pont ezért is kértem/kérek véleményt! Hát ha tudtok erre valami jó megoldást vagy ajánlani bármelyik tipust, szivesen veszem továbbra is :)
2016. ápr. 20. 07:58
 3/9 anonim ***** válasza:

Bármelyik kád az Ikeából vagy a Brendonból.

Nekünk van kádunk és a 12 hónapos már nem is maradt meg a kis fürdőkádjában.

A másik baj a Stokke káddal hogy nyeglik nyaglig, tehát arra NEM jó, hogy pl belerakod a vizet és utána akarod a szobába bevinni a csecsemőt fürdetni benne.

Nem is lehet megfoni, nincs pereme, és nem annyira masszív.

Az Árkádban a Brendonban a földszinten egymás mellé ki van rakva egy csomó kád és mindig látok ott Stokket is ezer színben van.

Eleinte nekem is tetszett aztán rájöttem, hogy nagyon nem lenne jó 12 ezer forintot beleinvesztálni.

Én is vettem sok játékot vadiújat, meg minden félét, Peg Perego etetőszéket ami újszülött kortól jó, kb az volt egyetlen hasznos vétel 64 ezerért. De már azt sem használjuk, kb 18 hónapos korig volt jó, utána már ki akart szállni belőle.

Az a baj, hogy a Stokke teljes átverés szerintem.

Tényleg azoknak való akiknek van egy ultra luxus lakásuk és abba elmegy hangulatos de én pl sok dolgukat nem találok szépnek.

És nem azért nem nem engedhetném meg magamnak.

Mi pl a kiságyat is lecseréltük 2,5 évesen már nagyobba akart aludni.

140*70-es ágy volt most 180*90-es ágyikója van.

Nagyon gyorsan nőnek, sokkal jobban érdekli őket az Iphone és a laptop mint 500 plüss jószág a Mamasból. :))

2016. ápr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát nem véletlenül kérdeztem rá, valamiért én sem voltam biztos benne hogy ez a legjobb választás :S Szóval bármilyen megteszi, csak legyen stabil :) Köszi nektek!!!
2016. ápr. 21. 08:58
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Nekünk is ilyen van és imádjuk!

Nem mindenkinek van akkora helye, hogy még egy babakád is elférjen a lakásban, ezt viszont összecsukom és mehet is be a mosógép és a fal közé. Van pereme, meg lehet fogni!

Ha nem akarsz annyit kiadni rá, keress rá Jófogáson, vagy Vaterán. Ez pont olyan, amit nem szokott elhasználni az ember és könnyen fertőtleníthető is. Kb. 5-8 ezer Ft-ért vannak fent.

Ha csak utazáskor használod majd (kocsiban is elfér és mégiscsak saját, nem szállodai, ki tudja mennyire fertőtlenített valami....), annyit akkor is megér!

Ui: feldőlni szerintem max. akkor tud, ha már legalább ül és ficánkol, kihajol belőle a gyerek, az meg még hosszú idő és attól bármelyik eldől.

2016. ápr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

na úgy látom ez nem lesz egyszerű :)

még nem döntöttem! Köszönöm hogy leírtad a tapasztalatod! Mennyi idős a baby? Újszülött szűkítőt használtok hozzá?

2016. ápr. 22. 13:36
 7/9 anonim ***** válasza:

Én azért használtat semmiből nem vennék...

Tapasztalat.

A Mamasban és a Brendonba is állandóak az akciók a Stokke termékekre.

Tavaly pl ingyen Stokke törököző-fürdőköppenyt adtak a kiskádhoz, sajnos kihagytad.

Nem tudom mekkora a zuhanyfülkéd de ez a kád nagyon kicsike.

Nekem az egyévesem a kádban jött ment, 'úszkált" egy ilyen apró kádba bele sem tudtam volna kényszeríteni.

A peremre nem emlékszem de a Brendonba most is ki van állítva egy szép kék, de van rózsaszín, és áttetsző is.

De ha anyagilag megterhelő egy újat venni, én inkább Ikeásat vennék mint másnak a használt Stokke kádját.

2016. ápr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Inkább így irom le hátha érthetőbb:

Kiságy 140*70-es: kb 2 éves korig használtuk.

Kád: kb 6-8 hónapos korig.

Etetőszék: Peg Perego Siesta zöld: 18 hónapos kor után nem ült bele, 64 ezer volt, 45 ért eladtam ...

Stokke Xplory: 12 hónap után eladtam :)))

Játszószőnyeg : 17 ezerért vettük 5 hónapos kor után már csak nézegette.

2016. ápr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A jófogáson most árulnak kettőt is, de 10 ezerért és az egyik kopottnak hat, az egy átlátszó, a kék pedig el van színeződve mindkettőhöz van babaszűkítő is.

Én változatlanul úgy gondolom nagyon nem éri meg, inkább vennék újat, mintsem hogy más által naponta többször használt kádat kifertőtlenítsek és kopottan megvegyem.

Az a baj, hogy ezeket a kádakat használtan tényleg max 5 ezerért kéne árulniuk...10-ért senki nem fogja tőlük megvenni.

2016. ápr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!