Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Kell, hogy a kiságy oldala...

Kell, hogy a kiságy oldala leengedhető legyen?

Figyelt kérdés
Mire is jó pontosan? Nem elég,ha átalakítható ifjúsági ággyá? Vagy mikortól kellene leengedni,hogy ki-be tudjon közlekedni a pici?
2016. máj. 31. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekünk nem leengedhető hanem ifi ággyá alakítható.

Anyuméknál leengedhető van, azt úgy használom, hogy odateszem az ágyunk mellé és éjjel nem kell kikelnem az ágyból ha visszaadom a cumit. Sőt szopihoz is csak ki kellett emelni, megetettem és visszatettem.

Nekem ennyiben hasznos az is :) de itthon külön szobában van így nem sok értelmét láttam :)

2016. máj. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :-) Nekünk is külön szobában lesz,így akkor elég lesz az átalakítható. :-)
2016. máj. 31. 08:25
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

A gyerektől és persze a szülőtől is függ, mikor "kell" leengedni az oldalát (vagy olyat is szoktak, hogy kiszednek pár rácsot) vagy másik ágyat kap (általában még leesésgátlósat).

Az enyémeknél ez 1-2 éves kor között következett be: Az egyik hirtelen sírni kezdett minden ágyba berakáskor, de amikor önállóan közlekedhetett, újra megszerette az ágyát és még legalább egy évig így használtuk. A másik eleve utált az ágyban aludni, de mióta leszedtük az oldalát, legalább néha magától is belemegy, igazából most kezd csak beleszokni. De van olyan gyerek, aki akár 3 éves koráig is bírja, hogy ki-be pakolásszák, vagy mert jobban rászoktatják vagy mert olyan, aki igényli ezt a rácsos biztonságot.

2016. máj. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A leengedés nem azért kell hogy a baba ki tudjon jönni (arra a kivehető ágyrács szolgál)! Hanem azért jó, hogy ha már a legalsó szinten lesz a matrac, neked ne kelljen akkorát emelned.

Nekünk nem leengedhető, meg is érzi a derekam.

2016. máj. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem leengedhető oldalú van. Könnyebb kivenni a gyereket belőle!
2016. máj. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A leengedhető akkor is hasznos, ha odaülsz a kiságy mellé egy fotelba, amíg a pici elalszik, így könnyen be tudsz nyúlni simogatni, puszilgatni. Én így szoktam. Miután elaludt visszahúzom a rácsot, lekapcsolom az éjjeli lámpát, és átmegyek a hálószobánkba.
2016. máj. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nem leengedhető,amikor vettük erre valamiért nem figyeltem, hiányolom...ahogy előttem írták nehezebb betenni/kivenni a gyerkőcök az alsóbb szinteknél(nagyot kell hajolni). Ha elalszik az ágyunkban esélytelen,hogy ne ébredjen fel amikor áttesszük.
2016. máj. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!