Kell nekem adamo hinta?

Figyelt kérdés

Van ugye a kiságy a szobájában. A mi szobánkban lesz egy bölcső. Van rezgős pihenőszék, amiben tudom vinni magammal. Kell a nappaliba még egy adamo-hinta (plafonra fúrva, vagyis fix helyen)? Vagy teljesen felesleges? Igazából szeretnék, csak drágállom... 12e ft. Varratva, nem eredeti, de több ismerősömnek is ilyenje van.

Teljesen pénzkidobás, vagy ki fogom tudni használni?


2016. aug. 14. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk van eredeti. 20 volt. Mindennèl többet ér. Fiam imádja.
2016. aug. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kell! ☺
2016. aug. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Így hogy helyette ennyi szar van, megértem hogy feleslegesnek érzed. Én kidobnam (eladnám) a bölcsőt, pihiszéket, mert adamo mellett felesleges és az utóbbi ezerszer jobb.
2016. aug. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Neked nem, de a gyereknek tetszeni fog :-) A legtöbb baba jól elvan benne, és sokáig kihasználható.
2016. aug. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4 évesen még simán fog tudni hintázni benne.
2016. aug. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

bölcsőd ha ilyen szép lenne, biztosan nem dobnád ki ;) Erdélyből kaptuk, igazi kézműves munka :)


a bölcső és a pihiszék is kölcsönben van itt, szóval pénzembe nem került, de akkor lesz egy adamo is :) Köszi

2016. aug. 14. 17:54
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az amire 100ból 98 ember azt mondja hogy szuper :) nekünk igaz nem volt, de én csak jókat hallottam róla. Mi így vagyunk a pihiszékkel, 1 éves lesz de ugyanolyan jol elvan benne mint 7 hónappal ezelött. Mostmár ugye simán bele is mászik ha akar :) a pihiszék is azért jó mert ha mondjuk fözöl és hosszadalmasabbat ott lehet melletted, közben beszélhetsz hozzá játszhatsz vele, biztos lesz hogy valamelyikbe nem akar maradni, így van alternatíva. Esetleg kérjétek valakitől mondjuk nagyszülőktől ajándékba. Bátyámék is anyáéktól kapták :)
2016. aug. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mi is a mamától kapjuk (illetve déditől), csak azért sok... gondoltam mást kérek, ha ez annyira mégse, de igazából én is szeretnék, meg most rá is beszéltetek :)
2016. aug. 14. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!