Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Légzésfigyelő. Egypados vagy...

Légzésfigyelő. Egypados vagy kétpados? Mi a különbség? Jobb a kétpados vagy mindegy?

Figyelt kérdés

#légzésfigyelő #babaszoba #egypados #kétpados
2017. febr. 16. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
A kétlapos nyilván jobban "lefedi" a matracot, kisebb a téves riasztás esélye, amiatt, hogy lemászik, vagy nem úgy fekszik a baba.
2017. febr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsővel egyetértek, minél több a lap, annál nagyobb felületet tud biztonságosan monitorozni a légzésfigyelő.
2017. febr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,akkor el is dőlt milyen legyen 😊
2017. febr. 16. 14:23
 4/5 anonim ***** válasza:
nekünk 1-es van, sosem riasztott (csak ha kivettem az ágyából és nem kapcsoltam ki). Ha egy 12*60as kiságy közepébe teszed, elvileg nem tud úgy elmászni, hogy ne érzékelje. Nem kell konkrétan rajta lennie, a matrac "továbbítja" tulajdonképp a jelet. Nekünk 1 lapos angelcare van, egyben babaőr is, én meg vagyok elégedve vele.
2017. febr. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is 1 lapos Angel Care volt 60*120-as kiságyhoz, kb.7-8 hónapos koráig egyszer-kétszer ha volt téves riasztás. Aztán onnantól minden éjjel kb. háromszor, elkezdett valahogy jobban mozgolódni, bekuckózott az ágy végébe aludni, meg felállt a kiságyban ha megébredt, 1 éves korig terveztük használni, de muszáj volt kiszedni, mert napi háromszor kapott éjjelente szívbajt az egész lépcsőház a hangjától. A 2 lapos szerintem jobban lefedte volna, én azt javaslom.
2017. febr. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!