Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Kókuszmatracnak gumi szaga...

Kókuszmatracnak gumi szaga elmegy valaha?

Figyelt kérdés
Első babánkat várva vásároltunk egy kókuszmatracot, amelyre azt mondta az eladó pár napra rakjuk ki szellőzni, elmegy a szaga. A száraz, napos időben szellőzik már negyedik napja, de még mindig eléggé érződik ilyen gumis szag. Most néztem 2 réteg kókusz van benne összeragasztva. Más is járt már így? Mit csinált vele?
2017. júl. 31. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekünk semmi kellemetlen szaga nem volt a kókuszmatracnak.
2017. júl. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én sem tapasztaltam ilyet.

Szerintem vigyétek vissza.

Nyugodtan csapj az asztalra!!


Egyébként ha jól emlékszem a miénken nem volt ragasztás vagy ilyesmi. Egyszerűen összevan préselve

2017. júl. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vidd vissza, ha büdös akkor az betölti majd az egész szobát. De ha visszaviszed, akkor rendes matracot vegyél, a kókuszt felejtsd el.
2017. júl. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A miénknek semmi szaga nem volt. Kényelmes, jól szellőző.


Utolsó, mi a gondod a kókuszmatraccal?

2017. júl. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ipari hulladék.
2017. júl. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Persze ez csak egy vélemény is lehetne, de mikor mi matracvásárlás előtt álltunk, több külföldi honlapot átnéztem és csak elvétve találtam kókuszt. Ez a kókusz valami magyar mánia, annyit beszéltek róla a kereskedők, hogy mindenkinek beleégett az elméjébe. Mi hideghabot vettünk, másfél hónapja használja a fiam, jól alszik benne, nem penészedik, nem deformálódott. Mellesleg a miénkhez hasonló, csak nekünk memóriahabos, imádjuk, szenvedünk ha máshol kell aludni.

2017. júl. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elírtam, másfél éve használja a fiam, mi 2.
2017. júl. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez mind igaz lehet, de attól még, hogy végtermékből készült, túlmarketingezett cucc, a matrac tökéletesen megfelel a célnak.

Mi használtan vettük makulátlan állapotban, a lányom 2,5 évig használta, most a kicsi alszik benne és mivel matracvédőt teszek rá, újszerűen fogjuk tudni eladni is.

2017. júl. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!