Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Ti milyen színű falat tudnátok...

Ti milyen színű falat tudnátok elképzelni ilyen bútor mellé? Kép lent

Figyelt kérdés

[link]

Eleinte mi ilyen bézses, tejeskávé színre gondoltunk, de nem lenne sok hasonló színű bútorokkal? Egyébkènt kisfiú szobája lesz:)



2017. szept. 17. 09:58
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ez a pasztell zöld nagyon megtetszett most, nézegettem képeket google-ba, és tényleg megy a barnás színekhez. Főleg, hogy tervben van, hogy a kiságy fölé a falra szeretnénk aranyos fali dekorációt, matricát, van belőle sötetbarna, és nagyon feldobná a szobát a pasztell zöld falon:)
2017. szept. 17. 12:43
 12/16 anonim ***** válasza:
72%
Nekünk pont ilyen bútorunk van, halvány krémszín a fal :)
2017. szept. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Barna-kék vagy barna-zöld kombináció szerintem is ütős lenne. De fehéret is hagynék/tennék bele.
2017. szept. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én is a színes falra szavazok! A szoba közepére pedig egy falszínével megegyező szőnyeget raknék :)
2017. szept. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Most komolyan lepontozott valaki, mert krémszínu a falunk? :)))
2017. szept. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
A lepontozást én sem értem, èn mindenkinek adtam zöld kezet, szerintem ez nem olyan kérdés volt, hogy van rossz vagy jó válasz :D (?) Szerintem mind hasznos!:)
2017. szept. 23. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!