Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Komódra pelenkázó toldót hogy?

Komódra pelenkázó toldót hogy?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kaptunk egy szép 50x90es fenyő komódot, amit pelenkázónak használtak de a toldóját nem találják. Első babánk lesz, nézegettem ezeket a toldós komódokat de fogalmamsincs hogy működik hogy stabilan ottartják e magukat 🤔 Tudtok esetleg megoldást házilag barkacsolni vagy hogy honnan lehet rendelni ilyet? Nagyon köszönjük a valaszokat!
2019. máj. 10. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De minek toldó? Egy merev lap 50*70-es, simán ráfér.
2019. máj. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2019. máj. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azért mert a melysege 50 cm a pelenkazolap pedig 70es v 80 as, lebillen
2019. máj. 10. 17:14
 4/11 anonim ***** válasza:
A miénkre rá van ragasztva bútorragasztóval. 3 éve stabil.
2019. máj. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És hogy fogjátok leszedni ha már nem kell a pelenkázó része?
2019. máj. 10. 17:21
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

"Azért mert a melysege 50 cm a pelenkazolap pedig 70es"


El is lehet fordítani azt a lapot. ;)

Nálunk úgy van, 4. éve pelenkázok rajta (most már a második gyereket).

2019. máj. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nalunk sajnos ez nem opcio, mert pont elfer a komod a helyén ugy h csak szemben tudunk vele állni
2019. máj. 10. 20:47
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem fogjuk leszedni. Így eladjuk egyben,és kész.
2019. máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi egyben vágattunk rá sima bútorlapot. Nem vacakoltam a bútorlap választással, csak a legolcsóbbat, aztán ledöbbentem, hogy olyan súlya van, hogy nem is mozog. Először kétoldalú ragasztóval akartuk oda fogatni, hogy mégis valahogy tapadjon, vagy hátulról valami pánttal, csavarral, hogy a komód ne sérüljön, de nem volt rá szüksg :) Maga a komód ugye nincs teljesen a falhoz tolva, csak a lap, és ott van egy kis üres hely, simán oda pakolom a bontatlan pelenkákat.
2019. máj. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha a toldalékot kb. középre teszed, mindkét irányba, feléd, és mondjuk nem tudom, a fal felé is kilóg 10-15 centivel, az még teljesen stabil. A feléd eső résznél pedig pont jó, elfér a lábad ha teljesen közel vagy a pelenkázóhoz, és nem kell rugdosni a komódot. Nekem ez így praktikusabb, mint a bolti toldalék.
2019. máj. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!