Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Kókusz matrac vagy szivacs...

Kókusz matrac vagy szivacs matrac inkább? vagy a 2 keveréke?

Figyelt kérdés

Ilyen matraccal esetleg van tapasztalatotok hogy milyen,mennyire kemény stb?


[link]



2019. jún. 8. 04:58
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Nekünk szivacsmatrac volt, azzal sem volt gond. A kókuszmatrac divatosabb, talán jobb is valamivel, de mivel egy baba nem olyan súlyos, mint egy felnőtt, nem fog belesüllyedni egyikbe sem.
2019. jún. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az enyémeknek hasonló volt. Én nagyon keménynek találtam a kókuszmatracot. Nyilván puha se legyen, az a lényeg tartsa a babát, de nekem ez a félkókusz szimpatikusabb volt.
2019. jún. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%
Azt ugye tudod , hogy a kókuszmatrac Kelet Európáb eladott hulladék , sehol másutt nem használják ?
2019. jún. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szivacs. A kókusz nagyon kemény! Mi most vettünk a 3 éves lányunknak leesésgátlós ágyat kókuszmatraccal. Hát,egy szörnyedvény! A gyerek sír rajta kb. El is fogjuk adni,és veszünk szivacsot. Eddig szivacs volt neki,sokkal kényelmesebb!
2019. jún. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekunk a ketto kevereke van.

Majdnem 3eves szeret rajta aludni, en nem talalom a memoriahabos matrac utan tul kenyelmesnek, de a fiam egyszer sem ebred ejjelente, ezekszerint neki kenyelmes.

2019. jún. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
A kiságyban kókuszmatracuk volt a lányaimnak (4,5 és 2 évesek), a nagy ágyba vegyeset kaptak, de ennek is a keményebb felén alszanak. Imádják és szerintem is kényelmes. A saját matracunkat is ilyenre fogjuk cserélni.
2019. jún. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kiságyban kókusz, ágyváltás után (1 évesen) kevert mindkettőnek. Nekünk is ez a többrétegű van, nagyon szeretjük. 😊
2019. jún. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Jó minőségű szivacs matraca volt a lányunknak. Igaz kb. 3-szor annyiba került, mint egy kókuszmatrac, de nekünk megérte.
2019. jún. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!