Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » 1év körüli gyereketeknek hogy...

1év körüli gyereketeknek hogy van berendezve a szobája vagy ha játszó szobája van az hogy van elrendezve?

Figyelt kérdés
Milyen szinű a fal van e valami matrica vagy dekoráció festés rajta, mik vannak benne, esetleg képet szivesen néznék, nem akarom hogy túl zsúfolt legyen illetve elég kicsi szoba..

2019. júl. 16. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Kiságy és komódokvannak benne, így nem tűnik zsúfoltnak. Azok a pici ruhák kis helyen elférnek.

Fiú szoba: autós tapéta az egyik falon, vidám sárga a többi, a pelenkázó felett állatos poszter. A játékokat dobozokba tesszük, így nincs akkora kupi. Egy része befér az ágy alá.

A padlón meg habtapi szőnyeg van, azt könnyű tisztítani. Nekem tetszik is, hogy színes.

Polcot nem tettünk, úgyse éri fel. A mesekönyvek a tesónál alszanak.

2019. júl. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kiságyához raktunk pillangós matricákat, állandóan odamászik és elkapja őket. :-) Valamint vannak kivágva alakok szivacsból(hold, nap, csillagok stb.) fel van ragasztva a falra össze-vissza ezeket is szereti tapicskolni, integet nekik. 2csomag haptapit vettünk. Az egyik állatos, ezek az ablak és az ágy között vannak, ott van egy formabedobó is,játékasztal, könyvek, játékok. Kis kuckó rész neki. Van egy nagyobb részen is habtapi, az csak úgy, ha a bútorok szélén kapaszkodik és elesik ne nagyon üsse be magát. Van egy nagy játéktároló doboz, oda imád felállni, az le van csukva, a tetejére is szoktam játékokat rakni. Az van az ajtónál. Át tud menni a másik szobába(az lesz majd az övé) ott van egy jamperoo és egy babataxi, a többi inkább bútor(most az olyan raktár szerű)
2019. júl. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat..mi jelenleg a nappalit használjuk "játszó szobának" habtapi járóka jumperoo pihi szék játék mindenhol és nagyon zsúfolt ez így főleg ha vendégek jönnek ezért szeretnék be rendezni neki egy szobát ahol nyugodtan játszak és ott legyen a játékok töbsége még velünk van egy szobába ezért inkább csak játszós pakolósnak tervezem eleinte a szobát átlós a plafon arra gondoltam hogy ahol átlós a plafon oda rakok be egy ágymatracot neki és baldachin szerüséget rakok fel vitrás ruddal de nem tudom hogy le e tépkedné illetve a falmatricán is gondolkozok de félek hogy le esne épp mikor egyedül játszik és meg enné 🤔 világos szobát szeretnénk neki és nem túl csicsásat illetve néztem lehet kapni olyan szekrényt amibe játékáról kosarakat lehet rakni nem tudom hogy ez mennyire praktikus lenne egy évesnek más bútor nem lenne benne mármint ruhás szekrény vagy pelenkázó esetleg ilyesmi bútor de igazából nagyon elvagyok veszve a dolgokba mivel nem akarom hogy meg sérüljön nem tudom mi lenne baba barát megoldás..
2019. júl. 16. 22:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekunk a szobájában a kisagy felett falmatrica van. Igazabol meg a szobajat csak alvasra hasznaljuk, mert az emeketen van. Amugy a játékok a nappaliban, mert ott vagyunk a legtobbet. Egybe van a konyhaval, igy ralatok. Tarolodobozokban vannak a jatekok. Polifomos jatszoszonyeg van lerakva, hogy ne legyen hideg a kő.Igazabol par jatekot vesz ki, igy nincs rumli hatas. Mondjuk meg csak 9,5 honapos a fiam. Szerintem az elgondolasaid jok. Csinald ugy ahogy tervezed.
2019. júl. 17. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :)
2019. júl. 17. 18:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk elég nagy gyerekszoba van, alvó és játszó funkcióval. Narancssárga és fehér a fal, fenyő+fehér bútorlap a bútorok. Matrica nincs, egy lepedőn van neki festett zsiráf, mert ezt le tudom majd könnyen szedni, ha kinövi. A falvédője vízilovas, van babzsákfotel, szőrös szőnyeg, habtapi, rengeteg játék. + kiságy, pelenkázó, szekrény az ő ruháinak.
2019. júl. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!