Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babaszoba, gyerekszoba » Vennétek ilyen ágyat a 3 éves...

Vennétek ilyen ágyat a 3 éves gyereketeknek?

Figyelt kérdés

[link]


Annyira tetszik mert alatta kis bunkert lehetne kiépiteni neki. Csak félek hogy nehogy leessen, miközbe mászik lefelé. Vagy felébred még kómás, és ugy kezdene lemászni, megcsuszik leesik... Kicsit sedre mint az anyja:)



2013. szept. 10. 10:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Hááát... az enyém is tutira élvezné: alatta is meg a lépcsőt is... de én nem merném. Más, amikor a játszótéren vagyunk és figyelem és más, ha otthon akar suttyomba leugrálni róla, mert mégiscsak belebújt a kisördög... De lehet, hogy csak én vagy túl parás :)
2013. szept. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem vennék.

Bunkernek jó,de nem túl sokáig.

Ha már emeletes ágy,akkor inkább olyat,aminek iróasztal,szekrény az alja,és később is használható.

2013. szept. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 gömbicica ***** válasza:

három éves unokámból kiindulva.

NEM VENNÉK ILYET!!!!

2013. szept. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a bunkerépítési igények kielégítése fontos a gyermeknek. de én sem hiszem, hogy ezt ezzel az ággyal váltanám ki.
2013. szept. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én megvenném. Ha más nincs igénye a bunkerre, akkor oda csináltatnék szekrényeket. Esetleg egy korlátot készíttetnék a lépcsőre biztos ami biztos alapon
2013. szept. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én is vennék ilyet, nekem nagyon megfontolt, nem hebrencskedő lányom van én bízom benne hogy ügyesen tudná használni
2013. szept. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3 évesnek még nem.
2013. szept. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3 évesnek tuti nem. Én, ha a fiaimat nézem 4,5-5-re saccolnám azt az időt, amikorra teljesen biztonságban érezném rajta.
2013. szept. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Félemeletes ágy, nem félelmetes! Nekem is volt ilyen, igaz, annak 50 éve. Én szerettem.
2013. szept. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
sajnos nekem is az a véleményem kicsi hozzá még ....véletlen álmában elindul vagy akármi .... milyen magas ??ha nagyon akarod akkor egy vastag szivacsot tennék a földre ha netán kifodulna belöle ...kiindulva akisfiamból ahogy alszik forog össze vissza
2013. nov. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!